Aiz loga spoži jo spoži spīd saulīte. Kā uzmirdzēdama aizejošajam 2019.gadam un sakot, paldies tev par visu, ko paveici tu, tagad pie darba ķersies 2020!

Šis ir bijis (līdz šim) īpašākais un savā ziņā arī mirdzošākais gads manā dzīvē. Ļoti skaidri jūtu, ko vēlos piedzīvot Jaunajā. Sapņi uz papīra vēl nav salikti. Bet manī tie jau ir. Atlicis tikai izrakstīt un pielikt klāt – līdz kuram datumam kādu ieceri vēlos īstenot. Un, kā ierasts, pielikt pie ledusskapja, lai vienmēr manu acu priekšā. Jo tā nu sanācis, ka nu jau gadu mans kabinets ierīkots tieši tam pretim. 🙂 Un pēc tam uz papīra saliktos mērķus, kā ierasts, arī soli pa solim īstenot!

Vispirms teikšu LIELU paldies Tev par kopābūšanu šajā gadā. Tavi siltie, gaišie un uzmundrinošie vārdi bija un joprojām ir ļoti vajadzīgi. Paldies Tev par atbalstu. Kaut vai to, kuru sūtīji tikai domās. Patiesībā, jo īpaši – par to.

Paldies, ka man tici. Paldies, ka dalies ar to, ko rakstu. Bet vislielākais PALDIES par to, ka sāc ticēt … SEV un savam spēkam īstenot jebkādas pārmaiņas savā dzīvē, kādas vien tev šobrīd vajadzīgas!

NEvēlēšu Tev laimīgu Jauno gadu. Nekārojas tās vispārīgās frāzes, kas bieži vien nepasaka neko. Negribu teikt vārdus, kurus tu šobrīd dzirdēsi teju VISUR.

ZINI, KO VĒLOS TEV NOVĒLĒT?

Seko savai sirdij. Savai sirdsbalsij. Uzticies savai intuīcijai. To, kāds būs nākamais gads tieši tev, nenosaka ne horoskopi, nedz citu cilvēku vēlējumi. Tas būs TIEŠI TĀDS, kādu TU SEV TO IZVĒLĒSIES! Un kādu PATS SEV to radīsi!

Izvēlies būt brīvs. Izvēlies piedzīvot šo nākamo gadu tādu, kādu vienmēr esi sev gribējis! Negaidi no citiem. Un negaidi kaut kādu mistisku brīdi “vēlāk, kad man būs…, tad es…“. Tās ir lamatas. Tieši tā aiziet postā milzum daudz labo ideju un sapņu, kas mūsos katrā dzīvo. “Kad man būs, tad gan es..“. Tā tas nenotiek. Tā tikai turpinām atlikt un atlikt… Savu dzīvi uz vēlāku laiku.

Tikai tad, kad tu sāc darīt, iespējas sāk arī parādīties! Kamēr meklēsi garantijas visam, vēl pirms dodies savā ceļā, tu vienmēr jutīsies kā savažots. Un ieraudzīsi šķēršļus, nevis iespējas. Garantiju šajā pasaulē nav pilnīgi nekam. Viss ir mainīgi. Iekšējā stabilitāte, ticība sev, paļaušanās uz sevi un savu intuīciju – tas ir pārbaudīti labs komplekts, ko sev izvēlēties. Pārējais – lai plūst, kur tam jāplūst un lai mainās, kam jāmainās.

Ieraugi virzienu savai dzīvei. Ja nu gadījumā to līdz šim vēl neesi paveicis. Mūsu sapņi ir superlabas bākas. Ne tikai ieraugi virzienu, bet pirmo soli savu sapņu labā arī pasper. Zvans. Satikšanās. Jebkas, kas tavam sapnim ļauj atdzīvoties!

Izvēlies īstenot savus sapņus nevis tāpēc, ka Jauns gads klāt. Bet tāpēc, ka mums visiem ir tikai un vienīgi šis mirklis. Un ar to, ko darām šajā brīdi, veidojam nākamo savu dzīves dienu.

Izvēlies sevi… mīlēt. Attiecības ar sevi – turpini tās kopt. Nav svarīgāku attiecību šajā pasaulē par tām, kuras veidojam paši ar sevi. No tā tiešā veidā būs atkarīgs, kā redzēsi citus cilvēkus, kā reaģēsi uz notikumiem. No tā, kas būs tevī, tu sevi arī dienu no dienas barosi. Domas, vārdi, darbi… IR vērts izvēlēties augstvērtīgu un kvalitatīvu saturu. Galu galā ar sevi kopā pavadi visvairāk laika. Kā tu pats sevi redzēsi un uz sevi skatīsies, tā arī citi pret tevi izturēsies un tev tevi spoguļos.

Gads būs laimīgs, ja tu sevī izvēlēsies justies laimīgs. Un sevī laimīgi jūtamies tad, kad pārstājam darīt sev pāri. Nelaužam sevi. Bet izvēlamies darīt to, kas katram no mums padodas vislabāk. Kad īstenojam savas sirds aicinājumu šajā pasaulē. Darot to, kas mūs pašus iepriecina, uzmundrina un iedvesmo. Tieši tad arī otram varam iedot visvairāk. Kad paši esam ar sevi līdzsvarā.

Gads būs iespējām bagāts, ja izvēlēsies pamanīt iespējas, nevis šķēršļus. Un rīkosies, lai ļautu šīs iespējas sev piedzīvot! Un izvēlēsies doties šo iespēju virzienā.

Bailēm nevari uzticēties. Bailes nav labs sabiedrotais. Bailes liek salīdzināt sevi ar citiem. Bailes liek baidīties no tā, ka var nesanākt un ko citi teiks vai padomās.

Bet nu… Tās ir tavas bailes. Un tikai tu izvēlies, ko ar tām iesākt. Turpināt baidīties, vai tomēr tā simboliski atstāt šīs bailes aizejošā gadā. Un jaunajā iesoļot ar drosmi, mērķtiecību un apņēmību. No sirds ticot sev un savam spēkam. Un nevis tikai pirmās pāris janvāra nedēļas. Bet no šī brīža un turpmāk!

Neliec uz papīra mērķus, kas ceļo no viena gada uz otru. Tie ir burkāni. Ja tu tiešām to vēlētos paveikt, tu arī rīkotos. Esi pret sevi godīgs un patiess. Nevajag apņemšanās, kuras tāpat neizvēlamies īstenot. Jo tā tikai zaudējam ticību sev. Ja apņemamies, bet nedarām – mēs paši vairs sev neuzticamies. Neticam tam, ko sev sakām. Neticam, ka varam. Un pilnībā pārstājam arī darīt.

Un tad var gadīties arī tā, ka neapzināti gaidām burvjus ar burvju nūjiņām savās dzīvēs. Aizmirstot par to, ka mums katram pašam tāda ir. Burvju nūjiņa esam mēs paši. Mūsu izvēles un mūsu rīcība.

Sapņu īstenotāj, 2020. tūlīt būs klāt!

KĀDU ŠO NĀKAMO GADU SEV IZVĒLĒSIES UN RADĪSI TU?

Ar sirsnīgiem un gaišiem sveicieniem,

Vieta, Kur Smelties Spēku dibinātāja
Dace Pavloviča