Papildināts 26.janvāris plkst 14:01

Paldies par Tavu aktīvu līdzdalību, uzmundrinājumiem, tostarp, arī dāvanām Sapņotavai. Uz priekšu pretī manam Dvēseles sapnim pavirzījāmies viennozīmīgi! Par to ļoti, ļoti priecājos. PALDIES!!! Tiešām ceru, ka visas trīs grāmatas dos Tev spēku un vārdi atskanēs tieši īstajā brīdī. Un ja zini kādu, kam tās būtu ļoti vajadzīgas – droši dalies 😉

Ņemot vērā, ka  ļoti daudzi cilvēku par šo ideju nemaz neuzzināja (ideja tapa ļoti īsā laikā) un līdz ar to nevarēja piedalīties Sapņa īstenošanā, ar līdzšinējo atbalstu uz doto brīdi visticamāk uz Ameriku ar šo pirmo piegājienu netikšu. Informēšu, kā šis viss posms noslēgsies. Vēlreiz paldies, ka TICI SAPŅIEM. Tātad, īstenosi arī savējos 😉

P.S. Šobrīd gaidu atbildi – mana vēstule ir nosūtīta (ar vēl pāris jauniem sadarbības priekšlikumiem) – atbildes vēstule (t.sk.oficiāls atteikums) pagaidām nav saņemts.

*****

Mīļš sveiciens Tev, manu lasītāj!

Tie, kas mani pazīst tuvāk vai zina personīgi, vienlaikus zina arī to, ka padošanās nav mana stiprā puse. Nepadodos pati un aicinu nepadoties arī citus!

Nu, un to, ka sapņu īstenošanai kripatiņu drosmes un trīs kripatiņas uzņēmības tomēr vajag, domāju – arī tas nav nekāds noslēpums. Arī tās ir manas stiprās puses: drosme un apņēmība. Tieši tādās proporcijās. 1 pret 3!

Ja intensīvi esi sekojis pēdējā laika Sapņotavas jaunumiem, tad jau zini, ka šobrīd uz horizonta piedzimis vēl viens pilnīgi Jauns Sapnis.

Vispār Jauns – nosacīti- jo palīdzēs man īstenot manu galveno Dvēseles sapni – vēlos iedvesmot cilvēkus visā pasaulē atgriezties pie saviem sapņiem, pamāt ardievas nomāktībai, trauksmei, bailēm (arī depresijai) un atkal kļūt iekšēji mierpilnam, brīvam un spēcīgam! Tieši tik spēcīgam, lai vairs neko no tā, kas ir svarīgs – jo īpaši savus sapņus – vairs neatliktu uz vēlāku laiku! Bet īstenotu tos tagad.

Dzīvē nejaušību neesot. Pirms pāris nedēļām pieteicos kādā konkursā ASV. Ļoti labi zināju, ka uzvaras gadījumā būs vajadzīgs finansējums, lai varētu šajā projektā piedalīties. Tāpēc, piesakoties vienlaikus arī atzinos, ka finansējuma šobrīd man nav, bet es to atradīšu.

Projekta mērķis – ir BESTSELLERS. Tieši tas, kas man vajadzīgs, lai tiešām uzrunātu gan tuvus, gan tālus pasaules nostūrus. Viens no fiksākajiem veidiem, kā informēt pasauli par savu eksistenci. Un tiešām ko vērtīgu iedot arī no sevis!

Tie, kas skeptiski ASV virzienā lūkojas – varu pateikt, ka šis projekta organizētājs – mentors manu uzticību un cieņu izpelnījies kopš pirmās mūsu virtuālās sadarbības dienas un viņa virtuālo skolu izmantoju apmēram gadu. Nav kaķis maisā. Viss, ko redzi Sapņotavā – īpaši  pēdējā gada laikā – ir metodes, kuras aizguvu tieši no viņa. Tostarp arī ideja par programmas “Love Now”  izstrādi.  Un viss nevainojami sevi atspēkojis.

Pirms pāris nedēļām izsludinātais konkurss ir iespēja viens pret vienu strādāt ar viņu kopā gan klātienē, gan neklātienē, lai sasniegtu tiešām izcilu rezultātu.

No visiem tiem tūkstošiem, kas konkursā piedalījās, “jā” vārds tika tikai 20 cilvēkiem no visas pasaules. Tur bija daudz kritēriju, pēc kuriem kandidāts tika vērtēts. Pēc tā, ko paveicis savā dzīvē pēdējā gada laikā. Vai tiešām ir apņēmīgs, mērķtiecīgs un neatlaidīgs? Jo darbi jau vienmēr runā skaļāk par vārdiem. Un patiesāk.

Pēdējā atlases kārtā jeb virtuālajā intervijā (ar viegli vai arī ne tik viegli sārtiem vaigiem) prezentēju sevi vairāku stundu garumā. Vienīgais intervijas nosacījums bija būt līdz kaulam patiesai. Arī tā  ir mana stiprā puse. Pati tā daru un patīk cilvēki, kas dara to pašu. VIņiem ļoti patika mana aizrautība, degsme un mērķtiecība.

īsāk sakot, atlasi godam izturēju un esmu uzņemta! Šobrīd ir visi nepieciešamie līgumi sagatavoti, norezervēta viesnīca, atrastas aviobiļetes.

Tomēr joprojām nav mentoru programmai un produkta izstrādei nepieciešamais finansējums. Vajadzīgā summa – 25000 USD. Līdz rītdienas (25.janvāra) plkst:23:59

Visu šo iepriekšējo divu nedēļu garumā aptaujāju potenciālos aizdevējus. Aizdevums pilnībā nenodrošināts, riski lieli, garantijas nekādas. Visai loģiski, ka atteikums viens pēc otra. Nu atteikumi nekad nav patīkami, bet reizēm tie dod lielu spēku darīt to, ko citādi varbūt neaizdomātos darīt!

Tad nu vakar sēdēju un domāju. “Dace, bet radi šo naudu pati!” Ģeniāli. Viss vienkāršais esot ģeniāls!

Tātad, man ir 36 stundas laika. Nepieciešamā summa : 25000 USD.

Un tad nu mans piedāvājums (ceru, ka tikpat ģeniāls) Tev.

*Dāvinu tev trīs savus gara bērniņus – grāmatas:

  1. Grāmata “Uzdrīksties dzīvot
  2. Atziņu kalendārs “Piecas minūtes sev” (jā, pagājušā gada, bet atziņas savu spēku nezaudēs nekad – netici? Palasi!)
  3. Grāmata “Kā es satiku Veģetodistoniju un depresiju un ko mēs tādu brīnumainu paveicām“.

* ja tev šīs dāvanas patīk un iepriecina, un Tu vēlies uzdāvināt ko pretī – priecāšos par Tavu dāvanu Sapņotavai. Kaut vai  viena eiro apmērā, pilnīgi pēc saviem ieskatiem un iespējām.

REKVIZĪTI:
Saņēmējs: Dace Pavloviča
Konta Nr. Swedbank AS – LV69HABA0551026547287
Maksājuma mērķis: Dāvana sapņotavai.

Ko vēl apsolu no savas puses? Ka atstāšu uz amerikāņiem labāko iespaidu, kādu var atstāt. Un noteikti dalīšos ar to, kā veicas procesā. Lai turpinātu Tevi iedvesmot īstenot Savus sapņus! Viss ir iespējams. Bet tikai tad, ja rīkojies! Un dari savu sapņu labā to, ko vari izdarīt jau šajā mirklī!

Ar sirsnību,

Dace Pavloviča

P.s. ja spēšu šo ideju realizēt – 25000 USD 36 stundās – uz ASV izlidoju 2.februārī!

p.p.s. Starp citu, topošajam bestselleram pirmās 50 lapas jau ir gatavas. Angļu valoda pilnīgi noteikti nav mana dzimtā valoda, bet tas mani neaptur. Tikai darot vari pilnveidoties! Un šī topošā grāmata būs sākums manam vēl vienam mega lielam projektam.

PAPILDINĀTS 24.janvārī plkst. 22:00

Milzīgs paldies Tev, ka atbalsti mani. Paldies par labajiem vārdiem, ko šodien no Tevis saņemu. Gan vēstulēs, gan īsziņās, gan zvanos. Paldies par dāvanām Sapņotavai. Ceru, ka grāmatās atrodamais TEV dos spēku brīdī, kad visvairāk tas būs nepieciešams. No sirds TICU – tās būs Tev vērtīgas. Īpaši, ja šobrīd tikko esi Sava ceļa sākumā.

Un došu ziņu rītvakar – cik laimīgas beigas šim stāstam būs!

Papildināts 25.janvārī plkst: 9:51