Mīļš sveiciens pirmdienas vakarā!

Sanāca man te parunāt par manu Lielo sapni atkal. Ar kādu svešinieku. Kāpēc  gan lai tieši man pasniegtu to rokasspiedienu viena eiro vērtībā? Jautājums ļoti loģisks. Protams, te būtu bijusi mana lielā iespēja pajautāt ar pretjautājumu – kāpēc gan ne? 🙂

Labi, galvenais jautājums tomēr bija tāds: ar ko gan esmu tik īpaša? 

Tad nu mēģinu tagad sev atbildēt. Šis laikam būs pēdējā laika grūtākais jautājums. Galva kūp. Ar ko gan..???

 Argumenti – lai taptu  Lielā sapņa rokasgrāmata un iedvesmotu cilvēkus ticēt saviem sapņiem! – laikam nav nekādi kritikasnoturīgie argumenti. Arī tālejošie plāni šī sapņa sakarā vēl samērā peldoši.

Bāc, nu nav man akmenī iekaltas atbildes uz šo jautājumu. Esmu gandrīz parasts cilvēks, sieviete, latviete, mamma un kādu vēl tur sociālo lomu pārstāve. Jā, piemīt man dažas tiešām labas īpašības, bet ir arī tādas, ar kurām nelepojos (lasiet: negribu par tām runāt 😀 )

Vienīgais, ko spēju iedomāties – īpaša varētu būt visa šī ideja par sadošanos un no tās izrietošais šis blogs 🙂 Ieliku google meklētājā  “37000 rokasspiedieni”. Tur pie visatbilstošākajiem 🙂 uzreiz parādās dacepa.com. Nav līdzinieku.

Diezgan fiksi šeit var nonākt arī iemetot gūglē frāzi “par sapņiem un drosmi”. Tad vēl “Dace Big dream” arī mudina par to padomāt 🙂

Labi, pavisam nopietni atbildot uz jautājumu: “ar ko gan esmu tik īpaša.?”, varbūt varētu atbildēt tā: “Ar uzdrīkstēšanos domāt savādāk”. Laužot stereotipus par to, ko drīkst un ko nedrīkst darīt. Reizi par visām reizēm atmetot visus aizspriedumus.

Ļoti cienu ikvienu no jums. Un jau atkārtošos teikdama – vēlos vairot labestību un sirsnību. Iedvesmot rīcībai. Un tomēr, ierakstus veidojot, nedomāju par šo: diez, kā tas no malas izskatīsies? vai tiešām tā var darīt? vai tas patiks?

Šī emuāra vietne ir vieta, kur jūtos iekšēji brīva. Rakstu, ko jūtu un domāju. Rakstu no sirds. Un esmu pārstājusi baidīties. Manī ir pārpārēm cilvēkmīlestības. Ar katru dienu aizvien vairāk. Un šī ir lieliska vieta, kur varu tajā dalīties ar jums. Maniem lasītājiem. Paldies, ka jūs esat.

Samīļojiet savu ģimeni šovakar! Virtuāla vide, protams, ērts veids, kā pavadīt vakaru. Tomēr nekas nav svarīgāks par ģimeni. Tā ir galvenā pamatvērtība mūsu dzīvēs. Ģimene un mīlestība.

Dace