Nepamet mani sajūta, ka cilvēki, kas reiz te ieskatījušies, kaut kad tomēr atgriežas atkal 😀 Nu esam mēs ziņkārīgi. Es katrā ziņā esmu. Bieži te ieskatos.

Lasītājus un atbalstītājus (īsāk sakot, savējos) pievilt nedrīkst. Un tāpēc – par aktuālo. Kopš bloga izveides pagājušas astoņas dienas. Nosvinēts 800-tais apmeklējums:) Citiem vārdiem, virzāmies uz priekšu ar ātrumu 100 apmeklējumi/dienā 😀 Goda vārds, neatceros, ka man jebkad būtu bijuši tik daudz apmeklētāju kādā no sociālajiem tīkliem. Vakar saņēmu vēl 4 RS, tātad kopā jau sešdesmit savējie. Zvani, e-pasti, ziņojumi feisbukā.

Starp citu, ar feisbuku nu viss atkal kārtībā. Manu trīsdesmitseptiņtūkstošnieku atkal var dalīt. Tāpēc lūdzu, droši šērojiet. 🙂  Lai nevienam no mums visiem pēc tam nav jāpārdzīvo, ka neesam apziņojuši visus potenciālos sapņotājus 😉 Ja nu kāds vēl nav pamanījis, pie kontaktinformācijas esmu norādījusi gan e-pastu, gan arī savu telefona numuru. Jā, arī tie domāti saziņai.

Par mani – hmm, vakardiena laikam bija punkts uz i, jūtos kā nedaudz nodzīts zirgs. Maratons no 3.februāra bijis iespaidīgs. Emocijas, pārdzīvojumi, smiekli, asaras. idejas.. Galvā dun dobjā balss no reklāmas rullīša „Tavs ceļš būs tāls un ..traks, tā jau ir ..izlaušanās! Stūre dreb.. ” Iedomājos, varbūt jāpiebremzē uz kādu brīsniņu. Līdz nākamajai brīnišķīgajai idejai, ko vēl es varu darīt lietas labā. Pie vēlmes formulējuma gan jāpiestrādā. Lai nesanāk tā, kā vakar.

Paldies jums par atbalstu, paldies par atsūtīto interesanto informāciju, kas man lieti noderēs. Dienu pirms vakardienas jeb aizpagājušo nakti interesantu sapni redzēju. Tāds vēl nebija redzēts. Liels zils ekrāns ar spilgti dzelteniem burtiem You Can Do It (atvainojos Nike par viņu reklāmteksta izmantošanu, ir attaisnojums – tas bija miegā un nebija apzināti!). Papilnam ļaužu. Daudz dažnedažādu rasu pārstāvji – tumsnēji, ar dzeltenīgu ādas krāsu un arī pavisam gaišas krāsas cilvēki ar izbalinātiem zobiem.  „Tev izdosies, izdosies!”, teica kaut kāds Pedre vai varbūt Pedro? Neliek man tas sapnis mieru 🙂  Vai kāds no jums gadījumā nepazīst Pedro? 😉

Mans Lielais sapnis var īstenoties jebkurā mirklī. Protams, ka tas tiešā veidā saistīts ar to, cik daudz laika nepieciešams līdzcilvēkiem, lai noticētu tam līdz ar mani. Vēlreiz paldies visiem, kas jau tic.

Visumam patīkot konkrētība. Man arī. Tas mums kopīgs. 🙂 Tādēļ sāku domāt, varbūt konkrēts termiņš sapņa realizēšanai arī piestāvētu? Un izdomāju arī. Tā kā Lieldienu dienā esmu dzimusi, kāpēc gan lai tā nevarētu būt mana Lielā sapņa piepildījuma dzimšanas diena? Piekrītu, nedaudz klišejiski, bet zīmīgi. Tātad, 2015.gada 15.aprīlis jeb mana 36-tā dzimšanas diena – tas ir laiks, līdz kuram īstenot manu Lielo sapni. Ekskluzīvi īss termiņš ekskluzīvi Lielam sapnim. Man šķiet, ka piestāv. Sader kā cimds ar roku.

Vēl daudz domāju par ņemšanas-došanas procesu. Varbūt kādam no jums tā būtu vieglāk iesaistīties mana sapņa īstenošanā? Domāju par to savu grāmatiņu. Tā ir autobiogrāfiska, tāpēc manās acīs vērtība tai ir milzīga. Bet vai tās vērtība varētu būt vismaz 1 EUR līdzcilvēku acīs? Hmmm.

Vai zināt, ko gribu jums šodien novēlēt?

Neko neatlieciet uz vēlāku laiku.  Vēlāk patiešām nozīmē nekad. Vai nu tagad, vai nekad. Tāpēc dzīvojiet šai dienai, šim mirklim.

Nedzīvojiet pagātnē. Palaidiet to vaļā. Kas bijis, bijis.

Piedodiet tiem, kas nodarījuši pāri un aizmirstiet. Diezgan ticami, ka visvairāk pāri esam nodarījuši sev paši. Tostarp, arī ar nepiepildītajiem sapņiem. Tā ir.

Dariet trakas lietas, dariet to, ko no sirds vēlaties. Izejiet ārpus komforta zonas.

Domājiet par sevi. Jo neviens cits to jūsu vietā nedarīs.

Un ticiet sev un saviem spēkiem! Viss ir iespējams.

Mīļuma piepildītu jums šo vakaru,

Dace