Sirsnīgs un sirdī saulains sveiciens Tev, manu lasītāj!

Visticamāk, 2018.gada sākumā Tev bija mērķi un sapņi, kurus vēlies šogad sasniegt. Mums katram tādi ir. Ja kāds no tiem saistīts ar jomu, kurā ļoti atbalstīt tevi varu arī es, dod ziņu! Pilnīgi nekas nav nokavēts. Un 2018.gada 31.decembra dienā Tev būs gandarījums. Liels gandarījums. Par to, ko Savā labā paveici JAU ŠOGAD. Un Jaunam gadam – lai atkal top jauni sapņi un jauni mērķi! Kāpēc lai pārnestu šī gada ieceres uz nākamo gadu? Tagad. Labākais brīdis IR TAGAD! 😉

Visu, ko daru Tev, vienlaikus daru arī sev. Ja tu jūties mīlēts un jūties labi, tas rada lielu prieku arī man. Ir milzu gandarījums. Smaids baro dvēseli, dod piepildījumu. Un kad dzirdu frāzi: “klau, jūtos pavisam savādāk. Man ir daudz labāk. Jūtos tiešām labi! Jūtos.. dzīva (!!!). Dzīvei atkal ir parādījušās krāsas” un tamlīdzīgi – tas ir mans eliksīrs, kas spēkus atjauno dažu sekunžu laikā.

Vai zini, kāds ir visbiežāk dzirdētais arguments, kad runāju par programmu? Nē, nauda NAV šķērslis. Vislielākais šķērslis – cilvēks vairs netic saviem spēkiem, netic, ka izdosies;  tad jau labāk lai paliek kā ir. Daudz kas ir mēģināts, īsti nav palīdzējis. Neizdevās. Un vēlreiz sevī vilties negribas. Labāk pat nemēģināt. Un tas ir tik cilvēcīgi.

Tomēr tieši tas  ir programmas viens no stūrakmeņiem:  atjaunot tavu ticību tevis paša spēkiem. Lai atkal uz sevi paļaujies. Lai ieklausies sevī. Lai vairs nedari sev pāri. Lai ir tā iekšējā sadarbība nevis pretdarbība.Un kad sevī gūsti apstiprinājumu: tiešām varu, tas ir mirklis, kad daudz ko sāc darīt savādāk un pievienojas klāt pārliecība par sevi. Kas ļoti svarīga. Jo dod spēku turpināt un meklēt iespējas, līdz iespējas tiek atrastas. Nepadoties. Vienkārši turpināt darīt. Un zināt – vienā brīdī viss saliksies tik labi, cik labi vien var būt – un viss sanāks. Tik turpināt iet. Turpināt iesākto!

Pati līdz ar savu programmu piedzīvoju fundamentālas izmaiņas arī sevī. Ar katru dienu sirds redzesloks un apziņa paplašinās. Un daru lietas, kuras iepriekš nedarītu. Drosme un aizvien vairāk pārliecības. Zinu, ko varu. Zinu, KA varu. Un daru.

Vēlos padalīties ar dažām atsauksmēm. Anonīmas. Bet ir saskaņots, ka drīkstu ;).

Dažas no ATSAUKSMĒM (par programmu “LOVE NOW”)

#1 “Tā ir ļoti pārdomāta – kā soli pa solim iekļūt sirds dziļākajos nostūros, kurus esam atstājuši novārtā, kad šķiet, ka tas nav svarīgi vai baiļu dēļ, tomēr tieši šie noslēpumi, kuri mājo mūsos, bieži vien nosaka rīcību konkrētās situācijās. Šī programma palīdz tiem piekļūt un uz tiem palūkoties citām – trešās personas acīm un tad jau ir katra paša ziņā, ko ar tiem iesākt. Kaut pašizziņas ceļu jau eju daudzus gadus, ar Daces programmas palīdzību paskatījos uz savu dzīvi citām acīm, kas palīdzēja atrisināt vairākas samilzušas problēmas. Paldies, Dace, par to, ko dari, ļoti ticu Tavam spēkam, man šķiet, Tu vari palīdzēt ļoti daudziem cilvēkiem. Turpini iesākto!”

#2 “Esmu tev bezgala pateicīga, ka ierādīji man šo ceļu. Atvēri durvis uz to.. vai es nezinu, kā lai vēl to apraksta.Tas, ko tu esi radījusi, ir patiešām reāla “instrukcija”. Tu radīji to, ka es nekad nebūtu ticējusi, ka tas ir iespējams. Paldies!!!”

#3 “Paldies šai programmai, kas ļāva man atrast un uziet atkal uz sava dzīves ceļa. Atkal sāku ticēt sev, paļauties uz cilvēkiem, saglabāt mieru un būt ar sevi.
Jūtos laimīgs. Ir tik labi dzīvot pateicībā, mierā un ar apziņu, ka Tu vari, ja vien Tu sev tici…ievirzīt sevi pozitīvā gultnē. Necerēju, ka noņemšu savu agresijas masku zem kuras slēpās bailes un neuzticība. Jā, neticēju, bet tagad zinu, ka varu./…/SAPRAST dvēseles uzdevumu, tas ir lieliski. Paldies šai programmai un turpināšu tālāk iesākto! Lai šai programmai ilgs un skaists putna lidojums turpmāk un lai viņu zin arvien tālāk un tālāk.”

#4  “Tavs veikums ir fantastisks. Paldies par fantastisko atbalstu un atdevi!!!”

#5 “Tā (programma “Love Now”) pie manis atnāca nemeklējot, bet īstajā brīdī. Jo tieši šobrīd biju par visiem 100% gatava uzlabot savu ikdienu, sevi! Lēnām briedu KAM LIELAM, kaut kam, lai sev palīdzētu. Palīdzētu izprast, saprast savas sajūtas un domas- gan labās gan sliktās. Gribēju sevi sakārtot, lai atkal justu- smaržas, garšas, mīlu un priekus. Ļoti vajadzēja “grūdienu”, jo pa lielam daudz ko jau sapratu kas nav pareizi un ko nevajag vairs vilkt sev līdzi! Programma man iedeva pa pieri un lika saņemties. Jo to daru tikai un vienīgi sev! Pēc tam nāk viss pārējais! PALDIES???”

#6 Ir milzīgs atbalsts jau no pašas pirmās dienas, kad vēl pat nezini, ko sagaidīt no programmas vai tiksi galā, vai vispār tas interesēs. Atbalsts tiek sniegts ļoti ātri, kas svarīgi pašā pārvērtību ceļa sākumā, nav sajūtas, ka esi viens ar savām problēmām. Problēmas tiek risinātas tevi nekauninot, neaizskarot, bet ļoti forši pasniegta tev svarīga informācija, tā lai viegli uztverama un ar milzīgu enerģijas lādiņu, lai varētu sevi mainīt. Nevienā brīdī sevi nevari padarīt par vienmēr ērto upuri, jo saņem citu skata punktu, kurš ļauj visu ieraudzīt daudz patiesāk, nekā biji izdomājis un pats tam noticējis. Redzu, ka jau tagad viss [ieteiktās metodes un paņēmieni] strādā un tas motivē!  Un, protams, lieliska humorizjūta un patīkama parunāšanās!

#7 Dace, mēs tevi nominējām kā jaudīgāko un iedarbīgāko prāta un sirds labotāju. Milzīgs paldies Tev.”

#8 Šis ir lielisks projekts! Atziņas , vizualizācijas un verbālā uzmanīšana, lai neveidojas novirzes no galvenā, ir patiesas norādes uz sevis atrašanu, pieņemšanu un virzīšanu. Tik daudzas atbildes ir rastas,  pateicoties šai programmai, tik daudz iekšējo resursu ir izcelti gaismā un drosme DZĪVOT ir pārsteidzoša. Paldies!!!”

***

PIEBILDE: Programma pieejama arī grupās, ne tikai individuālā kārtā. Programma “Love Now” ir iekļauta Liepājas Universitātes Mūžizglītības centrā (vari pieteikties līdz š.g. 9.novembrim ŠEIT). Un tuvākajā laikā būs pieejama arī Ventspils Augstskolā, arīdzan Mūžizglītības centrā.

Pamatinformācija par programmu (ielieku vēlreiz, lai tev nav jāmeklē):

  • Ilgums: 28 dienas
  • Vieta: e-vide (epasti plus WhatsApp) tev ērtā laikā un vietā
  • Maksa par programmu – tiek īstenota kā dāvana apmaiņā pret manu Lielo sapni – sākot ar 10 eiro/dienā.
  • te – Programmas IEVADS

Uz drīzu sazināšanos un ar lielu sirsnību,

Dace

P.s. Paldies visiem, kas šajā ceļā jau pievienojušies! Pagaidām vēl neesmu izstrādājusi risinājumu (bet tas lēnām top), lai varētu būt līdzās programmas 28 dienas neierobežotam skaitam cilvēku. 🙂 Tomēr novembra mēnesi vēl dažas vietas ir. Ja vēlies, raksti: dace@dacepa.com vai zvani 29 725 196