Mīļš sveiciens Tev, manu lasītāj!

Straujiem soļiem tuvojas gada noslēgums. Un tuvojoties gada nogalei, lēnam MAZINU tempu. Šis bijis tiešām, nu tiešām izcils gads. Gada centrālais vārds mindset jeb domāšanas veids. Man ir pamatotas aizdomas, ka esmu pilnībā nomainījusi savu veco pret savu jauno.

Ja būtu tā jāizceļ lielie gada stūrakmeņi, tad:

  • Gada sākumā – studijas ASV. Tās atvēra digitālās pasaules durvis.
  • mentoru meklēšana un atrašana – mērķtiecīgi meklēju miljonārus (=cilvēkus, kuri īsteno savus sapņus un ar to, ko dara tiešām atstāj pievienoto vērtību arī pasaulē un citu cilvēku dzīvēs, ne tikai sev vien), kuru dzīvesveids mani tiešām un tā ka no sirds uzrunāja. Meklēju atbildi uz jautājumu: Ja reiz visi esam dzimuši plus mīnus vienādi, kas ir tas, kas nosaka t.s.sapņu īstenošanas faktoru. Kāpēc vieni piepilda savus sapņus, kamēr citi netiek uz priekšu. Un atbilde visiem tik labi zināma: tu pats. Un tavs domāšanas veids.
  • dalība simtgades Dziesmu svētkos – par ko visi tuvie un tālie draugi teica – tas nav reāli, bet tomēr bija (viss brīnumainais stāsts vēlreiz izlasāms ŠEIT)
  • Pēc tam informācijas vākšana, rakšana, visādi citādi arheoloģiskie darbi un tiešām milzu neatlaidība, par ko vienā brīdi sāku apskaust pat pati sevi. Mēģinot izprast visu par un ap smadzeņu darbību, kā rodas domas, kas tās rada un kur noved vienas un kur – pa kādu skuju taku – otras. Turpināju meklēt atbildi uz jautājumu: kāpēc cilvēki neīsteno savus sapņus. Jo šis jautājums mani nodarbinājis tiešām ilgi. Ja reiz jebkurš var, kāpēc… jebkurš to nedara? Pētot likumsakarības: domas-vārdi-darbi. Meditējot. Eksperimentējot. EKSPERIMENTĒJOT.Ja daru šitā, kā būs tad.. Bet ja darīšu tā, kas būs tad…? Ko varam paveikt ar apziņu vien. Secinājums – fantastisks. Metodes – ģeniāli vienkāršas. Pārvaldot savas domas, tu pārvaldi visu. Tiešām pilnīgi viss ir iespējams. Viss, ko sev atļausi piedzīvot. Viss, kam tu tici un redzi kā iespējamu. Pārbaudīts. Neskaitāmas reizes. Kaut vai tas pats iepriekšminētais Dziesmu svētku stāsts. Iedvesmai.
  • visu uzkrāto un jauniegūto zināšanu apkopošana un izkristalizēšana programmā “Love Now” un tās izstrāde piecarpus nedēļu garumā
  • zināšanu dāvināšana (apmaiņā pret dāvanu maniem sapņiem) ikvienam interesentam, kas vēlas piedzīvot tiešām brīnumainas pārvērtības arī savā dzīvē. Starp citu, ļoti bieži dzirdēta frāze programmas laikā – es taču to visu it kā zinu, bet nedarīju. Zināšanām, kuras neizmanto, ir nulles vērtība. Tāpat, kā grāmatai, kuru neizlasi. Tā tev nepalīdzēs. Lai sēkla uzdīgtu, to no iepakojuma zemītē jāiesēj.
  • tiešām fantastiski un arī noturīgi rezultāti.

Nē, nav mērķis pie jau sasniegtā apstāties. Tikai pārejas posms. Viss, kas šogad paveikts – iesildīšanās. Tāda liela un stabila pamata ieliešana. Manās sajūtās esmu darījusi visu, lai tagad atvērtu tās PAVISAM LIELĀS durvis. Pie kurām agrāk nebūtu tikusi, jo nebūtu pieticis drosmes. Jā, šis ir tas brīdis, kad apzināti lieku punktu visam, kas savu nokalpojis. Tostarp, stabilam darbam stabilā sistēmā. Iemainot to pret Sava Dvēseles Sapņa īstenošanu. Sapnis ir UZVARĒJIS. Nekāda atpakaļceļa. Tikai uz priekšu.

Ļoti vēlos, lai cilvēki īsteno savus sapņus, jūtas mīlēti un mīl paši un seko savai sirdij. Sapņu īstenošana vienlaikus dod brīvības sajūtu. Un iedvesmo sasniegt un īstenot aizvien jaunus un jaunus sapņus! Zinu, ka varu tevi iedvesmot. Zinu – kā. Un to arī darīšu! Un nebūs ne depresijām, ne citām veselības ķibelēm nedz vietas, nedz vajadzības tevi apciemot.

Nekad nepadodies! Dzirdi? Nekad! Katra neveiksme ved tevi tuvāk veiksmei. Katra neizdošanās dod iespēju eksperimentēt un ieraudzīt vēl trūkstošo puzles gabaliņu, kas vienā mirklī visu bildi saliek tik acīmredzamu, ka aizraujas elpa. Katrā mazā ozolzīlītē dzīvo varens un spēcīgs ozols. Tu vari realizēt jebko, kas ienāk tavā prātā. Un tikai tu esi atbildīgs par to, lai tavas domas būtu tavs spēka avots.

Līdz šim esi dzīvojis nepārtrauktā stresā, raizējoties par katru sīkumu? Tikai tu vari to apstādināt. Tā ir tava izvēle. Esi nomākts, varbūt pat depresijā? Tikai tu vari to mainīt. Un tā ir attiecībā uz jebko. Jebkuru tavas dzīves jomu. Un arī jebkuru tavu sapni. Nemeklē atbildes ārpus sevis. Visas atbildes ir tevī. Tici sev. Nemeklē brīnumdarus ārpus sevis. Nav tādas burvju nūjiņas. Bet ir brīnumi, kurus radi tu pats. Realitāte, kuru radi tu pats. Ar savām izvēlēm. Ar savām apzinātām izvēlēm. Ja esošais neder, meklē jaunus ceļus. Kas meklē, tas vienmēr atrod!

Kādā no iepriekšējās nedēļas vakariem – cītīgi gatavojot vakariņas, no istabas dzirdēju frāzi, kas ļoti sasildīja manu sirdi. “Mamm, ja nemēģināšu, neuzzināšu. Ir vērts mēģināt, jo var taču izdoties.” Man smaids līdz ausīm. Ābols no ābeles…

Jā, tā tiešām ir. Var izdoties. Un noteikti izdosies, tiklīdz pats sevī būsi gatavs savu sapni piepildīt.

Ar sirsnību,
Dace