Mīļš sveiciens Tev, manu lasītāj!

Iedomājos, varbūt Tevi interesēs, kā man veicies pēdējo nedēļu laikā. Ceļojuma uz ASV kontekstā.

Varbūt atceries – jau iepriekš – šī gada pirmajos mēnešos – dalījos ar Tevi savā sapnī par ceļojumu uz Ameriku. Bija vairākas ieceres. Viena no tām – izdot savu grāmatu, otra – atrast sadarbības partnerus ASV, trešā – pilnībā pārstrādāt manu mājas lapu angļu valodā, ceturtā – vienkārši sajust vidi un saprast, kā man tas der (vai tieši pretēji – galīgi nav mans.)

Gluži tā, kā biju iecerējusi nenotika. Devos uz pilnīgi citu štatu nekā sākotnēji plānots. Tikos ar pavisam citiem cilvēkiem.

Tomēr vienlaikus varu vien pateikt – viss izvērtās daudz labāk, neka būtu varējusi iedomāties. Izņemot grāmatu (tā joprojām tapšanas stadijā), bet pārējo realizēju par visiem 1000%.

Šī bija mana pirmā reize, kad lidoju pilnīgi viena un uz pavisam citu kontinentu. Lidojums bezgala garš un skaistajam pārsēšanas mirklim bija atvēlēta tikai stunda/pusotra – starp lidojumiem – Rīga- Varšava un Varšava – Čikāga. Tieši tas, kas vajadzīgs, lai lidojuma laikā pārāk neatslābtu 🙂

Izlidošana: 11.maijā. Atgriešanās: 18.maijā (realitātē gan 19.maijā). Visa ideja par braucienu tapa superīsā jeb TRĪS DIENU laikā. Vajadzēja lielu drosmi un uzdrīkstēšanos. Par laimi, tāda man bija.

Tikai tur esot, aptvēru, ka neesmu ierēķinājusi laiku tam, lai aklimatizētos. Biju nolēmusi, ka tiklīdz būšu nonākusi galamērķi – ķeršos vērsim pie ragiem. Ar pilnu jaudu!!! Nu es taču varu. Kas tur – nieka 8 stundas mīnusā! Viens vēja pūtiens kā saka. Realitātē – pagāja gandrīz divas dienas, kamēr sapratu = kur tieši rīts un kur – vakars.

Šobrīd padalos ar pirmās dienas pirmajiem video ierakstiem (tādi tapa katru dienu).

Turpini sekot publikācijām šajā mājaslapā. Padalīšos ar katras dienas uzfilmētajām video epizodēm.

Uzreiz arī piebildīšu. Ceļojums pamatā – darba dēļ. Mana uzņēmuma vārdā. Tāpēc – ierakstiem nebūs tik ļoti daudz izklaidējoša (no tūrisma viedokļa) satura, kā vairāk vienkārši dokumentēti mirkļi. Par to, kā jutos un ko pieredzēju un ko tajā mirklī vēlējos pateikt tieši tev.

Un joprojām MILZU apņēmība iedvesmot tevi īstenot savus sapņus!

1.epizode šeit:

Un ceļojums var sākties!

2.epizode ŠEIT:

Bailēm – nē, drosmei – JĀ!!!

3.epizode TE:

Apmēram 20 stundas velāk. Nu jau O’Hare lidostā.

Ar sirsnību un labestību, Dace Pavloviča

“Vieta, kur smelties spēku”, kā arī Pašizaugsmes skolas sapņu īstenotājiem dibinātāja

Par sapņiem, kas piepildās, un drosmi tos īstenot!