Kā jau atvainodamās minēju pašos pirmajos bloga ierakstos, esmu jauniņā emuārotāja. Nez, pareizi uzrakstīju šo vārdu vai tikko radīju 2015.gada nevārdu? Labi, par šo neiespringšu. Diez vai es spēšu pārsist iepriekšēja gada konkurentus šajā jomā, kā, piemēram spārnotos teicienus: “Nē, tā es neesmu” vai “Tu zini, kas es esmu?” Tomēr nav izslēgts, ka frāzi nē, tā es neesmu kaut kādā brīdī es tomēr varētu sākt arī izmantot. Un kas to zin, varbūt arī  tā otrā noderēs.

Vakar saņēmu zvanus ar jautājumiem: “Klau, kā Tev tur tai blogā var nospiest to pogu like?” Sāku stāstīt (saprotams, ar pieredzējuša eksperta pamācošo balss intonāciju un pavisam niecīgi, bet tomēr sajūtamo pārākuma nukātovarnezināt piesitienu): “Tur zem katra stāsta pašā apakšā ir tāda zvaigznīte. Rakstīts Like. Tur arī var uzpiest.” Lai pierādītu, ka tas patiešām vienkārši, nospiežu pati. Protams, mans like parādās nekavējoties. Klausules otrā galā atskan teikums, kuru nepatīkami dzirdēt vien tāpēc, ka saproti, ka pieredzējušā eksperta pamācošo balss intonāciju lietot nebija prāta darbs. “Es nevaru nospiest. Tur lec ārā kaut kādi logi par reģistrāciju.” Skaidroju tālāk. (It kā vajadzēja jau gūt apskaidrību, ka zināšanas man šajā jomā nav tik plašas, lai vispār ko turpinātu skaidrot. Bet, nē. Apstāties nav iespējams. Es taču zinu visu.) Saku tā: “Nu tad ievadi tur savu e-pastu, jā un ievadi arī savu paroli. Nē, nē, nebaidies, to Tavu paroli neviens neuzzinās.” Saprotams, ka nekas neizdevās arī šajā gadījumā. Vēlreiz atvainojos par telefonisku spīdzināšanu, liekot izpildīt visas tās darbības, ko vakar liku. Un nekad vairs mani neklausiet, ja kaut kur telefoniski likšu vadīt savas paroles. Bloga mērķis vairot pozitīvo nevis izraisīt jaunas nepatikšanas.

Pārrokot visu internetu, atradu tomēr atslēgfrāzi – nospiest like bez reģistrēšanās wordpress.com nav iespējams. Tas izskaidro, kāpēc mani like parādās tik viegli. Un tas savukart nozīmē, ka tie like, kurus nospiedusi esmu es pati nebūt neliecina par manu atrašanos visaugstākās pašapziņas, kāda vien redzēta uz šīs planētas, esamību. Tā nav kaismīga paštīksmināšanās: “Ai, cik labi es tomēr uzrakstīju! Malacis!!! Kā man patīk!” Bet tos noņemt arī nevaru saņemties, jo tie ir vienīgie like šajā blogā.

Starp citu, līdzīgs stāsts ar komentāriem. Es nezinu, kā man izdevās akcpetēt to pirmo komentāru, kas parādās pie viena no maniem ierakstiem. Atkārtot to pagaidām nemāku. Iespējams, ka jūs nemaz nevarat komentēt neko no tā, ko uzrakstu. Var jau būt, ka man tas par laimi. Bet nu dziļā vientulībā vienai pašai ar sevi te sarunāties, spiežot like, pašai sevi iekomentējot arī negribētos. Tas būtu pārāk ekcentriski. Tāpēc lūdzu informējiet mani par visu, ko nav iespējams izdarīt:)

Man vispār patīk kārtība. Bet blogs arī šajā ziņā neko par to neliecina. Viens vienīgs bardaks. Lūdzu, nebrīnieties par viskautko interesantu, kas ik pa laikam uznirs, pazudīs, atkal uznirs un tad to vairs bezspēcībā nemācēšu noņemt. Turpinu pilnveidoties.

P.s. Lapas malā esmu izveidojusi atsevišķu ierakstu “Atskaite par Lielo sapni”. Tur būs redzama aktuālā skaitliskā informācija, kā tad īsti man veicas sapņa īstenošanā.:)

P.s.s. Diemžēl man nav ne mazākās nojēgas, kāpēc šis iekrāsojies zilā krāsā. Būtu vismaz maigi dzeltens.. Cīnos, lai noņemtu šo pesimistisko nokrāsu.