Sveiciens Tev šajā agrajā pirmdienas rītā! 😉

Ceru, ka Tev šajās brīvdienās klājās labi. Un izdevās paveikt iecerēto. PIEDZĪVOT, SAJUST UN ATPŪSTIES no sirds 🙂

 Man klājās neparasti 🙂 Īpaši piedzīvoju un izdzīvoju visu to, par ko runājām iepriekšējā nedēļā. Un vakar gluži neviļus kārtoju kopējo eksāmenu par pagājušā nedēļā aktualizētajām tēmām. Pilnīgi spontāni. Pēc iekšējās sajūtas spriežot, izdevās 😉 Tāpēc vēlreiz aicinu – ja rodas spontāna ideja, realizē to! Tas ir tā vērts. Var piedzīvot ko tādu, ko ne par kādām pasaules bagātībām nenopirksi 🙂

Ko izdarīt šodien? 😉

Šī diena ir diena, kad piedot un palūgt piedošanu. Sev. Saviem mīļajiem. Saviem līdzcilvēkiem. Ikvienam, kam gluži netīšām vai dusmās tīšam pāri esi nodarījis. Sevi ieskaitot.

Pārstāt nēsāt rūgtumu savā sirsniņā. Palaist prom pāridarījumā piedzīvotās sāpes. Nolikt smagumu un neauklēt to vairs ik dienas sev līdzās.

Šī ir tā diena, kad vari kļūt brīvs.

Piedot.

Un palaist sāpi jūrmalas vējā, izsildīt to sveces liesmiņā, varbūt izstāstīt upei, lai aiznes līdzi. Kā to vislabāk izdarīt, vari sajust tikai tu pats. Un attiecīgi rīkoties.

Jā, un noteikti palūgt piedošanu sev. Par izvēlēm, kas izdarītas pagātnē. Par pieredzi, ko kļūdas pēc reizēm saucām par kļūdām.

Viss, kas ir pagājis, ir beidzies. Un to vairs nevar mainīt. Mainīt var šo brīdi.

Kāpēc šī ir tā diena, kad piedot? Jo – ŠODIENA 😉 Un dvēselei nepieciešams tapt brīvai. To var izdarīt, tikai piedodot.

Jā, vari atlikt uz vēlāku laiku arī. Tomēr, ja vien pietiek spēka, neatliec. To, ko vari , izdari ŠODIEN.

Un ne vienmēr attiecīgais cilvēks jāsatiek klātienē. Ja tas nav iespējams, tas nekas. Izdari to savā sirdī. Sajūti šo piedošanu. Tas nekas, ja varbūt jāraud. Tas nekas, ja vēlreiz jāizdzīvos sāpe. labāk izdzīvot, nekā visu mūžu nēsāt sev līdz aizvainojumu. Vai sodīt sevi par pieredzi.

Izdari to 😉 Palūdz piedošanu. Un piedod. Dvēsele pateiks paldies.

Sirsnības piesātinātu šo dienu vēlot,

Dace