Sirsnīgs sveiciens šajā pavēlajā vakara stundā!

Vienmēr esmu vadījusies pēc sajūtas – sekot sirds impulsam. Un tāds atnācis arī šovakar.

Varbūt Tu jūties kā apmaldījies? Varbūt vajadzīgs vēl kādas sirds tuvums, lai vari doties uz priekšu? Varbūt katru dienu dzīvo bailēs? Varbūt tevi moka bezmiegs? Vegetodistonija? Vai pat depresija?

Lai kādiem dzīves pārbaudījumiem Tu šobrīd arī neietu cauri, zini, ka neesi šajā pasaulē un savā ceļā viens!

Nu jau kādu laiku abi kopā ar vīru palīdzam cilvēkiem atgūt iekšējo līdzsvaru un mieru, un iedvesmojam sekot savas sirds ceļam.

Palīdzam ieraudzīt, kas iekšēji traucē justies labi, kādi ir baiļu cēloņi un ko var darīt nekavējoties, lai to mainītu. Lai turpmāk dzīvotu saskaņā ar savu sirdi, nevis baiļu dēļ iesprūstu dzīves situācijās, kuras agrāk vai vēlāk ieved veģetodistonijā vai pat depresijā.

Paši – teiksim tā – esam izgājusi cauri ellei un ugunij. Un uzkrājuši milzīgu pieredzi, zināšanas un metodes – kā paši varam sev palīdzēt tikt no tā (bieži vien- zemākā) punkta laukā. Esam pabijuši gan klīniskajā nāvē, gan atgriezušies, gan piedzīvojuši veģetodistoniju un arī depresiju. No visa var tikt ārā! Nav nekā tāda, ko mēs paši nespētu mainīt!

Ir vieglāk, ja zemāko punktu negaidi, bet rīkojies jau tagad. Tas arī pēc pieredzes. Viss, ko šodienā izdari savā labā, var neizsakāmi palīdzēt Tev dzīves turpmākajā ceļā. Kur pieņem lēmumus vairs nedarīt sev pāri. Un lēnām pats sev kļūsti par labāko draugu.

Būsim priecīgi Tevi atbalstīt. Divas stundas, ko pavadīsi kopā ar mums- var ļoti Tev palīdzēt uz situācijām un sevi paskatīties no pilnīgi cita skatu punkta. Un noteikti būs ļoti dziedinošas tavai sirdij un dvēselei!❤️

Īsak sakot, ja iekšēji sajūti – ka gribētu mūs uz mirkli sev līdzās – lūdzu, sazinies ar mums – sirds@vissirviens.lv.

Tu nekad neesi viens savā bēdā, mēs esam šeit – lai tev dāvātu vienu sirdsmīļu apskāvienu dvēselei! Un dosim spēku, lai vari atkal nostāties pats uz savām kājām.

Gaidīsim Tavu ziņu! Samīļojam.

Ar labestību,

Jānis un Dace

e-pasts: sirds@vissirviens.lv