Sapņotavas glabātuvē atradu vēl kaut ko, kas visticamāk noderēs ne tikai man vien 😉

06.08.2015.

Ik pa laikam gadās nokļūt situācijā, kad jāpieņem ļoti būtiski lēmumi. Lēmumi, kas pamatīgi izmainīs tavu turpmāko dzīvi un ieviesīs vērienīgas izmaiņas kādā tavas dzīves jomā.

Reizēm tie vienlaikus ir arī grūti lēmumi. Iespējams, tieši šim gadījumam par godu dzimis šis teiciens: kod kurā pirkstā gribi, visi sāp! Visu nekad paturēt nevarēsi, lai kaut ko iegūtu, no kaut kā vienmēr jāatsakās. Bet kā neizdarīt sev lāča pakalpojumu? Un tomēr pieņemt vislabāko lēmumu pašam priekš sevis?

Viss ir vienkārši! Neļauj savā vietā lēmumu pieņemt kādam citam. Neviens no malas nepateiks, kāda izvēle tev visnepieciešamākā un kāda veida pieredze tev nāks par labu. Kļūdu, kā jau tu zini, nav. Ir PIEREDZE. Un tu iepriekš vari nezināt, kāpēc tieši tāda veida pieredze tev vajadzīga.

Ieklausies sevī un savās sajūtās. Pat ja ar prātu šīs sajūtas liekas pilnīgi nepareizas, neatmet tās kā nekam nederīgas. Kopš kura laika dvēseles balss ir nepareiza? Visiem zināms, ka lēmumi emociju karstumā nav gudri lēmumi  (jo īpaši ja šīs emocijas ir – dusmas!), bet lēmuma pieņemšanu arī nevelc milzīgā garumā. Jo tad, pavisam drīz..

..būs klāt arī šaubas, kas apņēmīgi mēģinās tevi izsist no līdzsvara.  Visticamāk, piedzīvosi ko līdzīgu šādam iekšējam dialogam: „padomā vēlreiz! Tiešām zini, ka tas ir PAREIZS lēmums? TIEŠĀM zini? droši ZINI?” Kad visu sāksi loģiski izvērtēt, apdomāt, paredzēt (kaut arī visu paredzēt neviens nekad nespēs!), intuitīvā balss paliks arvien … klusāka. Līdz pilnībā apklusīs. Prāta dzelžainajiem argumentiem reti kurš spēj turēties pretī.

Kā gan atšķirt dvēseles balsi no šaubām? Kā var zināt – kas ir kas?! Vārdi no dvēseles ir mierpilni, klusi un nosvērti. Tos var sadzirdēt klusumā. Pavisam apstājoties. Dodoties pie dabas. Jebkur, kur ir klusi un mierīgi. Lai spētu sevī ieklausīties. Un SADZIRDĒT. Tie ir vārdi, kas atnes mieru. Šaubas vienmēr nes nemieru un vēlmi svārstīties. 

Uzticies savām sajūtām. Savai dvēseles balsij. Un tu pieņemsi labāko lēmumu, kāds vien iespējams. Nešaubies par lēmuma pareizību. Neprasi otram, lai izlemj tavā vietā. Dari to pats.

Un uzdāvini sev pieredzi, kas tev šajā mirklī visvairāk nepieciešama.