Labrīt!

Vakar ar zināmu humora devu secināju – izskatās, ka kalendāra sakarā taps vesela rakstu sērija.
1. Kā mēs satikāmies?
2. Kas jauns noticis pēc nedēļas kopābūšanas?
Nu kāpēc gan ne? 

ES UN KALENDĀRS. /7.diena/

Vajag tikai skaļi kaut ko pateikt. Lai top! Sava internetveikala izvēlnē “Par mani”, vēloties padalīties savā stāstā par to, kā nonācu līdz kalendāra izveidei (sīkāk par to vari izlasīt ŠEIT) sevi raksturoju ar vārdiem “Katrā šķērslī saskatu iespējas.”

Zināju gan, ka kādā brīdī būs jāuzņemas atbildība par katru pateikto vārdu. Jo vārdam ir spēks. Es arī uzņemos. Jo īpaši par katru, kas kalendārā ierakstīts. Tāpēc rūpīgi padomāts par visu. Precīzāk, gandrīz par visu.

Runā, ja cilvēks kaut ko dabū gatavu un savs darbs nav jāiegulda, tam esot mazāka vērtība, nekā tad – ja arī cilvēks pats savas pūles pieliekot, lai kaut kas taptu paveikts līdz galam. Izskatās, ka kalendārs prasīs zināmu DIY (do it yourself jeb dari pats) ieguldījumu.

Pati to uzzināju pirms pāris dienām, kad savu garabērneli mēģināju – kā jau sienas kalendāram tas pienāktos – piekarināt PIE SIENAS. Caurumiņš taču ir. Tikai jāpiekarina.

Nu tad tā. Kad viegli piesārtušiem vaigiem secināju, ka piekarināt var tikai tad, ja pašu kalendāru never vaļā… citiem vārdiem, akcents uz vāka bildi un saturs lai paliek kā noslēpums…, atcerējos frāzi:“Katrā šķērslī saskatu iespējas”.

Meklēju visu vakaru. Iespēju. Kā šo šķērsli pārvērst.
Nelīdzēja nedz parastais papīra klipsis, nedz citas pirmās prātā ieskrējušās idejas. Nepadevos.

Īsāk sakot, piekarināt tomēr var. Bet … vajadzēs aukliņu. Pa tiešo piekarināt pie sienas nesanāks. (Ja kādam izdodas, padalieties, lūdzu – kā to paveicāt.  )

Tiem kalendāriem, kurus jaunajam kalendāra īpašniekam nododu tieši rokās, izveru aukliņu cauri pati. Pāršķirot lapu – un pavelkot aukliņu attiecīgajā atvērumā uz augšu, uz nagliņas kalendāru var piekarināt pavisam viegli.

Ja nu tā gadās, ka kalendārs Tavā īpašuma nonāk bez papildus aksesuāriem, ceru uz sapratni.

Sīkumi nav sīkumi. Visu paredzēt neizdevās. Nākamreiz gan tā vairs negadīsies.

Katrs šķērslis ir iespēja vēlreiz uz to pašu grābekli vairs neuzkāpt 

Sirsnības piepildītu dienu vēlot,

Dace