Vieta, kur smelties spēku

Jāņa un Daces Zemes

Sirds skola Sapņu īstenotājiem

semināri, individuālas konsultācijas, pašizaugsmes programmas

KONTAKTI:                          

e-pasts: sirds@vissirviens.lv               

tālr. 29725196 (Dace) / 29339941 (Jānis)

   

ATSAUKSMES:

“Unikāla iespēja atgriezties pie īstajām dzīves vērtībām, ieraudzīt sevī cēloņus, dēļ kuriem nevaram būt laimīgi. Daces vadībā atrast iedvesmu izmainīt sevi, lai dzīvotu saskaņā ar sevi pašu. No sirds pateicos Dacei par šo iespēju!”

“Dace, Tavs mīlestības projekts “Love Now” ir liels brīnums! Tu man iemācīji tikt galā ar bailēm, kas dzīvoja manī kopš bērnu dienām, Tu iemācīji samīļot mazo, iebiedēto bērnu. Tu man iemācīji sajust sevi, iemīlēt sevi iemācīji ticēt saviem spēkiem. Tu iemācīji atgūt iekšējo mieru. Tu iedevi spēka vārdus! Tu iemācīji sapņot un piepildīt savus pārdrošākos sapņus. Tavas programmas instrumenti un meditācijas ir fantastiski! PALDIES Tev!”

“Ir milzīgs atbalsts jau no pašas pirmās dienas, kad vēl pat nezini, ko sagaidīt no programmas vai tiksi galā, vai vispār tas interesēs.Atbalsts tiek  sniegts ļoti ātri, kas svarīgi pašā pārvērtību ceļa sākumā, nav sajūtas, ka esi viens ar savām problēmām. Problēmas tiek risinātas tevi nekauninot, neaizskarot, bet ļoti forši pasniegta tev svarīga informācija, tā lai viegli uztverama un ar milzīgu enerģijas lādiņu, lai varētu sevi mainīt. Nevienā brīdī sevi nevari padarīt par vienmēr ērto upuri, jo saņem citu skata punktu, kurš ļauj visu ieraudzīt daudz patiesāk, nekā biji izdomājis un pats tam noticējis. Redzu, ka jau tagad viss [ieteiktās metodes un paņēmieni] strādā un tas motivē! Un, protams, lieliska humorizjūta un patīkama parunāšanās!”

“Dzīvojam tādā laikā, ka reklāmu spožums, tehnikas attīstība degradē. Ja pašam nav mugurkaula un pavelcies kā ūdenszāle, tad grūti izlobīt sev svarīgu informāciju no tik liela pieejama apjoma, kāds mūsdienās eksistē. Vieta, kur smelties spēku palīdz atrast atbildes. Pašam sevī. Un atgūt iekšējo stabilitāti. Izkristalizēt būtisko.”

“Satiku Daci tajā brīdī, kad visvairāk to vajadzēja. Jau ar pirmajām nodarbībām un uzdevumiem man izdevās aizraksties līdz saviem dziļumiem un saredzēt savas vājības, bailes un apzināties, ka tikai es pati esmu tās radījusi un tikai es pati varu no liekā atbrīvoties. Ar dažādu tehniku palīdzību tas noteikti var izdoties! Dace īstajā brīdī palīdzēja man atrast īsto “pagriezienu”, pa kuru nogriezos un tagad turpinu iet, pretī sev, saviem “mošķiem” un savai būtībai!”

“Gaišākais un pozititīvākais cilvēks, ko jebkad dzīvē esmu sastapis. Tiešām ļoti palīdzēja un es no sirds to novērtēju.”

“Kad ikgadējais pavasara spēku izsīkums bija atkal pārņēmis mani, atcerējos draudzenes ieteikto Daces programmu. Nekavējoties uzmeklēju Daci internetā un ķēros “viņai” pie ragiem. 🙂 E-pasta nosaukumu atceros spilgti – HELP! Un palīdzēja jau arī. Pašizaugsmes programma 28 dienu (manā gadījumā – vairāk) radikāli ir mainījusi manu dzīves uztveri un redzējumu. Daces klātesamība programmas laikā (starp citu, reāli ērts variants mūsdienu steidzīgajā pasaulē – saziņa caur WhatsApp) radīja lielu drošības sajūtu. Patiesi vērtīgi un vajadzīgi saņemt Daces atbalstu, ‘bakstienu’ vai komentāru īstajā laikā un vietā! Dace mani pacēla atpakaļ spārnos. Lai gan nojautu un apjēdzu, ka darbs ar sevi turpināsies vēl ilgi arī pēc tam un vienlīdz apjautu, ka ar “saviem tarakāniem” vairākus gadus esmu strādājusi psihoterapijā iepriekš, taču Daces programma šos “tarakānus” spēja sakārtot daudz īsākā laika periodā. Esmu bezgala pateicīga par šo iespēju satikti Daci. Kā saku – viss notiek īstajā laikā. Pēc programmas ir pagājis krietns laiks, bet jāatzīst, ka ik pa laikam izceļu šo to no programmas unzdevumiem, lai atkal un saviem spēkiem savus “tarakānus” noliktu mierā. Nekur no sevis neaizmuksi… sevi ir jāiepazīst un jāiemīl! Mana vērtīgākā doma, atziņa – ar ar ko cenšos nodzīvot ik dienu. PALDIES Dacei par viņas esamību, klātbūtni un par viņas veikto darbu! Pēc savas pieredzes droši varu apgalvot, ka šī programma “Love Now” ir kā NEPIECIEŠAMĪBA katram, kurš vēlas savu dzīvi dzīvot mīlestībā. Varu apgalvot, ka dzīve mainīsies noteikti! Un ja tevī mīt mīlestība, tu to saņem arī pretī!”

“Man ļoti patika sadarboties ar Daci. Kopā ar viņu tiešām var smelties spēku. Dace mani iedvesmoja un lika paskatīties uz dzīvi no cita skatu punkta. Daces raksti, kas publicēti šajā mājas lapā, mani ļoti uzrunā.”

“Ja kāds joprojām netic sapņiem, tad smelieties spēku noticēt. Dace ir ļoti labs piemērs, iedvesmotāja un sapņu pazinēja. Viņas mērķtiecība ir apbrīnojama, bet darbi parāda, kāds ir īstais ceļš uz sapņa piepildījumu”.

“Tas, kā strādā Dace, nebūs salīdzināms ar terapeita apmeklējumiem (vismaz mana pieredze to pilnība apstiprina). Šī programma plus Daces “pieslēgumi” nav sarunas par un ap ikdienas problēmām. Pirmo reizi pieredzēju tik intensīvu darbu ar slēptajām pagātnes pieredzēm, kas arī ir pamatā lielajiem, iekšējiem kreņķiem un ikdienas grūtajām sajūtām. Kad nevari saprast, kas ir. Kādēļ, ja viss ir vairāk nekā labi, bet pats jūties nekā. Terapeita apmeklējumi ieilgst uz nenoteiktu laiku, bet sadarbība ar Daci ir ļoti iedarbīga un sniedz rezultātus, manuprāt, ātri un paliekoši. Paldies, ka esi apvienojusi daudzas jo daudzas zināšanas, paņēmienus un pieredzes vienkopus. Līdz ar to izveidojot ļoti efektīvus paņēmienus, kā sevi izprast un savaldīt domu un emociju bezjēdzīgo un destruktīvo auļošanu.”

“Esmu tev bezgala pateicīga, ka ierādīji man šo ceļu. Atvēri durvis uz to.. vai es nezinu, kā lai vēl to apraksta. Tas, ko tu esi radījusi, ir patiešām reāla “instrukcija”. Tu radīji to, ka es nekad nebūtu ticējusi, ka tas ir iespējams. Paldies!!!”

“Varu teikt tikai to pašu labāko, jau pēc pirmās reizes jutu izmaiņas. No dziļas bedres atpakaļ uz gaismu pacēla.”

“Tavs veikums ir fantastisks. Paldies par fantastisko atbalstu un atdevi!!!”

“Tā (programma “Love Now”) pie manis atnāca nemeklējot, bet īstajā brīdī. Jo tieši šobrīd biju par visiem 100% gatava uzlabot savu ikdienu, sevi! Lēnām briedu KAM LIELAM, kaut kam, lai sev palīdzētu. Palīdzētu izprast, saprast savas sajūtas un domas- gan labās gan sliktās. Gribēju sevi sakārtot, lai atkal justu- smaržas, garšas, mīlu un priekus. Ļoti vajadzēja “grūdienu”, jo pa lielam daudz ko jau sapratu kas nav pareizi un ko nevajag vairs vilkt sev līdzi! Programma man lika saņemties! Jo to daru tikai un vienīgi sev! Pēc tam nāk viss pārējais! PALDIES???

“Esmu pateicīga, ka ienāci manā dzīvē. Pateicīga, ka man bija iespēja izlasīt tavu grāmatu. Tik patiesi, atklāti un drosmīgi. Grāmata ir ļoti pamācoša, pielietoju ikdienā, tas tiešām palīdz! Vienmēr centies palīdzēt jebkurā laikā, ja tev ir tāda iespēja. Protams, ļoti daudz ir jāstrādā pašam ar sevi, bet tu ļoti vienkārši un saprotami proti izskaidrot un parādīt pareizo virzienu! Paldies, ka Tu esi. Uz sadarbību nākotnē!!!”

“Pazīstu Daci personīgi – Dace ir pozitīvs cilvēks. Ātri izprot radušos sitāciju, veiksmīgi piemeklē vajadzīgos risinājumus! Procesa laikā pievērš uzmanību detaļām un iedziļinās problēmā. Dace man ir daudz palīdzējusi un vispār komunikācijā ļoti patīkams cilvēks!”

Programma “Love Now” ir ļoti pārdomātakā soli pa solim iekļūt sirds dziļākajos nostūros, kurus esam atstājuši novārtā, kad šķiet, ka tas nav svarīgi vai baiļu dēļ, tomēr tieši šie noslēpumi, kuri mājo mūsos, bieži vien nosaka rīcību konkrētās situācijās. Šī programma palīdz tiem piekļūt un uz tiem palūkoties citām – trešās personas acīm un tad jau ir katra paša ziņā, ko ar tiem iesākt. Kaut pašizziņas ceļu jau eju daudzus gadus, ar Daces programmas palīdzību paskatījos uz savu dzīvi citām acīm, kas palīdzēja atrisināt vairākas samilzušas problēmas. Paldies, Dace, par to, ko dari, ļoti ticu Tavam spēkam, man šķiet, Tu vari palīdzēt ļoti daudziem cilvēkiem. Turpini iesākto!”

“Gaišs un saulains cilvēks. Atsaucīga. Nekad neliegs palīdzību. Pats galvenais, ka nenosodīs, bet vienmēr atbalstīs un motivēs!”

“Dace, mēs tevi nominējām kā jaudīgāko un iedarbīgāko prāta un sirds “labotāju”. Milzīgs paldies Tev.”

“Šis ir lielisks projekts! Atziņas, vizualizācijas un verbālā uzmanīšana, lai neveidojas novirzes no galvenā, ir patiesas norādes uz sevis atrašanu, pieņemšanu un virzīšanu. Tik daudzas atbildes ir rastas,  pateicoties šai programmai, tik daudz iekšējo resursu ir izcelti gaismā un drosme DZĪVOT ir pārsteidzoša. Paldies!!!”