Kopš 3.februāra vakara ir pagājušas četras pilnas dienas. Tieši tik ilgs ir periods, kurā esmu sākusi dzīvot ārpus komforta zonas. Tāpēc gribu pastāstīt, kā man te ārpuskomfortā iet:

1) šķiet neticami, bet esmu izdzīvojusi (!!!),

2) vairākkārt piedzīvojusi neizskaidrojamu spontānu prieku par atrašanos nekomfortā;

3) varu apliecināt, ka te, ārpus komforta zonā ir ļoti daudz vietas (laipni lūgti, ja nu kāds tomēr vēlas pievienoties! bariņā būs krietni jautrāk!).

Šo Lielo sapni par brīvību ar pieaugošu intensitāti esmu sapņojusi kopš 2006.gada oktobra mēneša, kad manos apartamentos iezagās vienkārši drausmīgs pelējums, kas pirkuma brīdī tika veiksmīgi noslēpts. Jau toreiz jutu – labi nebūs un ir pieļauta kļūda. Pēc tam atziņa “labi nebūs” sāka pieaugt kritiskos apmēros, jo bērnam klāt nāca bronhiālā astma (paldies pelējumam!). Un tad sākas n-to gadu cīņa ar pelējumu, kas atgriezās atkal un atkal. Jā, līdz ar to arī izmisums, jo pārdot īpašumu bija par vēlu – nekustamo īpašumu tirgu bija piemeklējusi lielā krīze.. turklāt, dziļi sirdī sapratu, ka nespēju iesmērēt to kādam vēlreiz (zināju taču, ka pelējums). Sākot ar 2008.gadu – sastādot sapņu sarakstu katram nākamajam gadam augšpusē atkal un atkal parādījās ieraksts – sākt dzīvi no jauna, būt brīvai. Šobrīd pelējumu esmu novērsusi. Nezinu, uz cik ilgu laiku. Bet vēlme tikt brīvībā ir pieņēmusi nekontrolējamus apmērus.

Šis laika periods no 3.februāra, patiesību sakot, nav bijis nekāds vieglais. Galvenokārt, psiholoģiski un emocionāli.  Esmu daudz smējusies un daudz arī ..raudājusi. Jā, tā ir. Pa galvu jaucas visdažādākās domas, tostarp, kā manu Lielo sapni palaist apritē pa īstam. Man patiešām ļoti vajadzīgs jūsu visu atbalsts šajā ziņā, jo viena es to izdarīt nespēju. Nu nav viens nekāds cīnītājs. Ja Jums ir iespēja, lūdzu nošērojiet to manu “37000 rakstu”, ļaujot manam sapnim uzsākt Lielo ceļojumu. Protams, ja jūtat, ka tādējādi nenodarāt sev pāri..

Vakar nonācu pie vēl vienas interesantas atziņas. Savā ziņā esmu no sirds pārbijusies no tā, ka mans sapnis patiešām var piepildīties.  Nevaru to izskaidrot, bet ticu, ka tas ir pavisam, pavisam reāli. Kāpēc Nr.1? Jo brīnumi notiek. Kāpēc Nr.2? Jo cilvēki tic sapņiem. Kāpēc Nr.3? Jo, ja ļoti kaut ko vēlas, tas piepildās.

Vai zināt, kāds bija visbiežākais vēlējums manas vārda dienas apsveikumu tekstos? “Lai Tev viss izdodas!” Un es šogad saņēmu patiešām daudz apsveikumu.

Lielais sapnis skaitliskā izteiksmē šobrīd ir 37123.40 EUR.  54 EUR jau ir atnākuši. Ņemot vērā, ka visa šī mana ideja ir CRAZY+, tas nemaz nav maz!!! Vēlreiz paldies tiem cilvēkiem, kas mani atbalstījuši. Jā, un ko tur liegties. Katru reizi nobirst pa prieka asarai, kad redzu – tas tiešām notiek!

Tātad, joprojām par to pašu! Par sapņiem. Un jupis viņus rāvis – tos stereotipus par to, par ko drīkst un par ko nedrīkst sapņot. Lielo sapņu piepildījumam šķēršļu nav!

Lai jums jauka šī svētdiena,

Dace (crazy +)

🙂

P.s. Pie bildēm izdevās ielikt vienu bildi. To sniegavīru vakar parkā satiku. Smaidīja viņš tā sirnīgi. Kopbildi neuztaisīt būtu bijis grēks. Bet es jau tā daudz dzīvē grēkojusi.. Paldies sniegavīra radītājam! Tiešām, īsts skaistulis!