Mīļš sveiciens Tev, manu lasītāj!

Pamanīju, pamanīju pauzi. Ka mēnesi klusums šeit sabijis. Teiksim tā, tas ir bijis viens traks mēnesis manā dzīvē, kuru jau tagad vēlētos aizmirst. Un no sirds gribētos, lai tam nesekotu nākamie. Tikpat vai vēl .. trakāki.

Nē, ne par ko neesmu gatava Tev likt brist savu piepārdzīvojumu purvos (godavārds, tas nebija baudāmi arī pašai!), tomēr ir viena lieta, kura pagaidīt vairs nevar.

“Lieta” –  tas gan sausi un visai miglaini sacīts.

Tā “lieta” ir mans Lielais sapnis. Jā. Šo laulību ar Banku, kas šķirama absolūtas raksturu nesaderības dēļ, ilgāk vairs turpināt nevar. Viens no mums neizturēs. Es pat diezgan droši varu uzminēt – kurš. Mēs vispār vairs nesatiekam. Vairs nesarunājamies. Vēl trakāk, starp mums ir izveidojusies tāda plaisa, ka diez vai atradīsim kompromisus. Un šīs neveiksmīgās laulības rezultātā gadījusies kopējā atvase .. es labprāt šo adoptēto bērneli, vārdā Kredīts, nodotu tai atpakaļ. Nekāds diži labs raksturs tam nav un, kas man visgrūtāk pieņemams, tajā nav itin nekādas sirsnības vai labestības. Varētu pat apgalvoti, ka tam ledus sirds sēž iekšā. Imūns pret jebkādām cilvēciskām izpausmēm. Neizdosies sasildīt. Vai pāraudzināt. Pat ar mīlestību ne.

Un tātad.

Lielais sapnis vairs negaida tikai rokasspiedienus (milzīgs paldies visiem, kas tos dāvājuši!), nu tas ilgojas pēc apskāvieniem, varbūt pat trīskāršiem un pieckārtīgiem apskāvieniem.

Jā, Lielajam sapnim par godu ieviešam jaunu sapņu valūtu – APSKĀVIENUS!

Kā jau atceraties, rokasspiediens, ko pasniedzāt Lielajam sapnim dāvanā – naudas izteiksmē nozīmēja 1 eiro.

Apskāviens = 10 eiro.

Ar apskāvieniem iespējamas plašas variācijas, piemēram, vienkāršais apskāviens = 10 eiro, trīskāršais apskāviens = 30 eiro utt. Vai divkāršais apskāviens bez viena rokasspiediena = 19 eiro. Būšu pateicīga par jebko!

Ir tikai viens obligāts nosacījums – dāvanu manam Lielajam Sapnim drīksti pasniegt vien tad, ja pats sev maizi neatrauj un nekādā veidā no tā neciet, arī  ne emocionāli vai psiholoģiski. 😉

Jā. Jūtu, ka šis ir pēdējā vilciena pēdējais vagons ar pēdējo Lielā sapņa piepildīšanās iespēju.

Lielais sapnis apskāvienus gaidīs periodā no šodienas līdz Ziemassvētku vakaram jeb 2016. gada 24.decembra pusnaktij, kas būs Lielā Sapņa noslēguma datums.

Un 25.decembrī lūkosim Ziemassvētku brīnumu mana Lielā sapņa sakarā.

Informāciju par Lielo sapni atjaunošu katras dienas vakarpusē. Gan šajā ierakstā, gan sapņu vietnes labajā pusē.

Lielā sapņa kopsavilkums – sapni šobrīd atbalstījuši 66 Cilvēki, kopā uzdāvinot tam 753.05 eiro. Paldies!!!

Lielajam sapnim vēl pietrūkst 33720,70 33700.70 eiro jeb Sapņa valūtā runājot – vajadzīgi vēl 3370 vienkāršie apskāvieni.

Pirmajos Ziemassvētkos vēlētos pilnīgi visus Sapņa atbalstītājus vārdā un uzvārdā nosaukt, kas būs palīdzējuši Lielajam sapnim piepildīties. Sirsnīgs lūgums informēt mani dacepavlovica@inbox.lv, ja nu tomēr vēlies palikt anonīms.

Jaunpienācēju vārdus un uzvārdus gan minēšu uzreiz (protams, ja vien nenorādīsi, ka vēlies palikt anonīms šī sapņa atbalstītājs).

Un tātad, sākot no 66.-tās, vēl ir diezgan daudz brīvu vietu, kurā vēsturiski savu vārdu un uzvārdu ierakstīt – “Par sapņiem, kas piepildās un drosmi tos īstenot!”

  1. –  pagaidām anonīms* (16.11.2016.)
  2. – pagaidām anonīms (30.11.2016.)
  3.  –  …………………………

(*visus Lielā sapņa atbalstītāju vārdus, ja vien nebūsi norādījis, ka vēlies palikt anonīms, nosaukšu vārdā arī te – 25.12.2016)

Pagaidām saku lielu paldies Lielā sapņa vārdā un lūkosim, kas notiks tālāk!

Apskāvienu Lielajam sapnim vari pasniegt: 

Konta Nr. Swedbank AS: LV69HABA0551026547287, saņēmējs: es – Dace Pavloviča.

P.s. Ja vēlreiz sīki un smalki par Lielo sapni vēlies visu izlasīt, to vari izdarīt šeit.

P.p.s. Kāpēc lai Tu man savu apskāvienu dāvātu? Hmm.. Nav tādu argumentu. Varbūt.. cilvēkmīlestība. Un ticība, ka ikviens Sapnis, lai vai cik traks, ja sirdī izauklēts, skaļi izsacīts un pie pirmajām neveiksmēm malā nenolikts  – noteikti piepildās! Brīnumaini piepildās. Piepildās,pateicoties paļāvībai un ticībai. Un brīnumi tiešām notiek.

Ar sirsnīgiem sveicieniem,

Dace