Sniebalts sveiciens Tev šajā piektdienā!

Ja seko līdzi Sapņotavā notiekošajam, tad Tevi visticamāk interesē, kā tad nu būs beigusies mana spontāni trakā ideja : 3 grāmatas pret  25000 USD 36 laikā.
Realizējot šo ieceri, vadījos pēc sava iekšējā kompasa: ja nemēģināsi, nekad nezināsi! Jā! Sapņu īstenotājiem tā, manuprāt, ir teju vai obligāta devīze, kurai sekot.

Šī te: “Ja nemēģināsi, nekad nezināsi!”

It īpaši, ja risinājumi vajadzīgi zibenīgi. It īpaši, ja sapņi ir daudzreiz lielāki par pašu sapņotāju. Un viss, uz ko tēmē, ir tieši zemeslodes lielumā, nevis vēlies paņemt mazu gabaliņu no tās.

Šo pēdējo 7 dienu laikā gandrīz katru dienu tapa pa vienam video ierakstam. Ja Tev būs vēlme un interese, apkopošu visu soli pa solim arī sapņotavā. Atsevišķā ierakstā. Kā tie pavērsieni katru dienu attīstījās. Ar ko noslēdzās, ar ko sākās nākamā diena. Jo visu, par ko runāju, darīju praktiski arī pati. Un tikai tad vari vislabāk redzēt, kas no teorijas strādā tiešām labi un kas ir un paliek tikai teorija. Manā gadījumā – (domāju -pateicoties uzkrātajai pieredzei sapņu īstenošanā un faktam, ka ne no kā vairs nebaidos) – katrs iepriekšējais solis tiešām veda pie nākamā. Tad nākamā. Un ….

Un šobrīd varu apstiprināt, ka katrs solis, ko kopīgi paveicām, ir vainagojies panākumiem. Ne gluži tā, kā sākotnēji bija domāts. Tā nesanāca.

Sanāca daudz, daudz labāk!

Šeit par visu vairāk:

Paldies, ka atbalsti mani. Paldies par labiem vārdiem! Par dāvanām Sapņotavai.

TU jau zini, mēs visi ESAM VIENS. Un ko dari otram, to vienlaikus dari arī sev!. Jo pilnīgi viss, ko reiz būsi iesējis, izaugs. Un atgriezīsies pie Tevis atpakaļ.

Tieši tajā mirlī, kad to vismazāk gaidīsi. Brīnums? Nē. Tas ir daudz vairāk nekā brīnums. Jo Tu esi tas, kas šos brīnumus rada.

Dodies savu sapņu virzienā un lai durvis plaši jo plaši top atvērtas tavā priekšā. Tu vari īstenot to, ko esi iecerējis. Ticību sev. Savam spēkam. Paļāvību. Un meklē Savējos. Jo kopā vienmēr varam paveikt vairāk. Un ir tā foršā kopābūšanas sajūta. Atbalsts. Sapratne. Uzmundrinājums.

Pārstāj klausīties to, ko runā citi. Ka nesanāks. Ka neizdosies. Ka tev nav lemts. Ko gan tu biji iedomājies.. Ka tas taču nav reāli. Un nesaki šos vārdus sev arī pats. Tu vari. Tev viss izdosies. Tika DARI. Izvēlies darīt! Un soli pa solim nokļūsi tieši tur, kur vēlies nokļūt.

Sirds lai tevi ved. Bailes laid pavisam vaļā! Vienkārši DARI. Sāc ar to, ko vari paveikt jau šajā mirklī. Viss izdosies. Izdodas vienmēr, kad zini, ko vēlies, rīkojies un nepadodies pie pirmajām grūtībām. Turpini iet. Turpini un viss izdosies!

Ar sirsnību un labestību,
Dace

P.s. Ja vēlies manu atbalstu, tu jau zini – kur mani atrast. Raksti uz dace@dacepa.com vai zvani 29725196. Īpaši, ja bailes ir tās, kas nelaiž tevi vaļā. Tad jo īpaši varēšu Tevi atbalstīt.