Mīļš sveiciens Tev, manu lasītāj!

Liktenim neizbēgt. Visai uzskatāmā veidā par to pārliecinājos. Jeb – vari censties cik tīk, ja nebūs tev paredzēts no tā izvairīties – neizvairīsies arī 🙂

Tas notika pirms dažām dienām. Un atmiņas vēl joprojām sāpīgas. Šī vārda vistiešākajā nozīmē. Puisēns spēlējās ar lietussargu – nu tur groza uz riņķi. Vēroju asās sānmalas un saprotu, ka visai tuvu manām acīm. Patīkami nebūs, ja trāpīs. Nākamajā mirklī lietussarga mala pāris centimetru atstatumā. Nu tak negaidīšu, kad trāpīs! Rāvos malā.

Pārējais jau bija sekunžu jautājums. Aizķēros aiz figviņzinkā un taisnā jeb precīzāk sāniskā vīlē nolidoju uz betona, kur novietota koka konstrukcija. Uz mirkli radās sajūta, ka tieku sadalīta vairākās daļās.

Ainu vēroja daudz skatītāju (kāpēc lai tādu māksliniecisku pārlidojumu klusām realizētu!) un tāpēc – kā ierasts – ar smaidu uz lūpām uzsteberēju augšā. No vilka muku, lācim uzskrēju. Standarts 🙂

Vakarā, tusējot pa traumpunktu un gaidot ārsta slēdzienu, vēlreiz apcerēju notikušo. Nē, acs tomēr būtu trakāk. Labi, ka kāja. Kad kopīgiem spēkiem (traumatologa un manā personā) secinājām, ka lūzuma nav, vien pamatīgi sasists kājas nervs un briesmīgais zilums plaukstas lielumā varētu izzust pusotras nedēļas laikā, ap sirdi palika pavisam viegli. Paveicās. Neko nelāpīs. Pat nebūs kruķi. Vienkārši absolūts miera režīms un pretsāpju preparāti. Ņemot vērā piezemēšanās vietu, tas patiesi bija brīnumaini jauks slēdziens.

Ai, lai nu iet – par to, ka nevari izbēgt tam, kam jānotiek jeb notiks, kam jānotiek 🙂 Ka visu dzīvē saplānot nevar. (neko nevar saplānot, ja tā padomā, jo jebkas jebkurā sekundes simtdaļā dzīvē var mainīties). Šeit gan nedomāju skumjo virzienu (lai gan gadās jau arī skumji pavērsieni), bet ko īpaši pozitīvu un ‘kas gan būtu domājis, ka tas reiz patiešām notiks’ virzienu. Brīnumus, piemēram.

Piemēram, manu 2015.gada 5.februārī dzimušo Lielo sapni 🙂 Jā, jā, jā. Brīnumaini Liels sapnis, kas pēc manām sajūtām – varētu būt pieklauvējis ne pie vienām sirds durvīm vien. Un šur tur ticis arī uzņemts. Un ar laba ceļa vēlējumiem un rokasspiedienu palaists tālāk pasaules plašajos ceļos.

Kā tad Lielajam sapnim veicas? Šajā sekundes simtdaļā tam pietrūkst vien 34 419 rokasspiedienu. Tātad, vēl tikai 34419 cilvēku, kuri nekādā veidā paši no tā neciešot un no laba prāta un patiešām brīvas gribas Lielajam sapnim dāvātu savu rokasspiedienu 1 eiro apmērā!!! Tas ir iespējams, es to apzinos no visas sirds. Tas patiesi var notikt jebkurā mirklī. Jebkurā sekundes simtdaļā. Jā, tas ir sapnis BRĪNUMA lielumā 🙂 UN – BRĪNUMI NOTIEK!

Zinu, ka ne visiem cilvēkiem ir pieņemami – dāvināt kaut ko tāpat vien, neko nesaņemot pretī. Vajag to apmaiņas procesu, citiem vārdiem. Tam tad nu arī var līdzēt šī sapņu vietne – dacepa.com. Tas ir kā trauks ar visu ko – kur augļi, kur maizīte, kur cepums, kur konfekte. Ja kādam kas īpaši garšojis (noderējis), ticu, ka apmaiņas veidā to 1 eiro uzdāvināt Lielajam sapnim par prieku – tas ir tīrais nprieks!

Un tāpēc – es un mans Lielais sapnis turpinām meklēt rokasspiedienus. 

Visa pasaule sadodas rokās, lai kādam palīdzētu piepildīt viņa sapņus? Jā! Bet nevajag visu pasauli šoreiz, jo patiesībā tas sapnis jau nemaz nav TIK Liels. Vien vienas Latvijas pilsētas lielumā. 34 419 cilvēki. 34 419 rokasspiedieni. 1 eiro.

Piepildiet savus sapņus! Nav svarīgi – cik liels, vai mazs. Cik nesaprātīgs, vai ikdienišķs. Sapņu īstenošana ceļ dvēseli spārnos. Kur dvēsele spārnos, tur – mīlestība. Kur mīlestība, tur spēks. Kur mīlestības spēks, tur viss ir iespējams. Un tāpēc – piepildiet savus sapņus 😉

Dace

 P.s. Lielā sapņa konts joprojām tas pats: LV69HABA0551026547287; mērķis: dāvana Lielajam sapnim; summa: 1 eiro. Jau iepriekš sirsnīgs paldies par Tavu rokasspiedienu 😉