Mīļš sveiciens Tev, manu lasītāj!

Sapņotava nu pārdzimusi par pavisam juridisku veidojumu. Pārdzimšanas diena: 12.marts. Kopš tā brīža tik daudz notikumu, ka – lai atcerētos ko konkrētu – krietni jāpapūlas.

Un ja vēl pilnīgi VISU dari viens, tad – ir izaicinājums pēc izaicinājuma. Lielākais kreņķis – Sapņotavas “apvīrusošana” un no tā izrietošo seku likvidēšana. Labākais – pati pārdzimšana. Un pats labākais – ar to, ko šeit paveicam – Sapņotavas vārdā – mudinām cilvēkus īstenot savus sapņus un atgūt iekšēji gan pazaudētu dzīvesprieku, gan spēku kopumā. Un palīdzēts tiešām daudziem cilvēkiem!
Pēdējo četru gadu laikā, kopš Sapņotava ieraudzīja pirmos saules starus – tie ir vairāki tūkstoši cilvēku.

Šobrīd situācija lēnām stabilizējas (cik no uzņēmums trīs nedēļu laikā vispār var nostabilizēties). Jā, arī šis ir viens no maniem sapņiem – izveidot un radīt savu uzņēmumu. Zināju ļoti labi, ka tas nebūs gluži “piena upe ar ķīseļa krastiem” sākums. Un nebija arī. Tomēr vienalga – lai kādas grūtības tai sākumetapā arī nebūtu jāpārvar – tas ir tā vērts. Sapņi nevar gaidīt. Tos nu nekādi nevar likt pēdējā vietā, jo tie vistiešākajā veidā parūpējas par to, lai jūtamies labi! Un ir tā saskaņa ar sevi. Un, ja saskaņa ar sevi ir – vari jebko. Un nenodarīsi sev pāri.

Vienmēr, vienmēr – rīkojies! Lai kas arī neienāktu tavā prātā – neatstāj to sava prāta apslēptos stūrīšos – ļauj savām idejām ieraudzīt dienasgaismu.

Tu nezini, kas būs aiz nākamā pagrieziena. Un neuzzināsi, ja paliksi stāvam uz vietas.

Katrs solis uz priekšu IR solis uz priekšu!

Šobrīd – kā vēl nekad iepriekš ļoti vajadzīgs Tavs atbalsts. Ja man ir izdevies tevi kaut nedaudz uzmundrināt, spēcināt vai pateikt īstos vārdus tieši īstajā brīdī – padalies ar stāstu par šo Sapņotavu. Padalies, ka ir tāda vieta. Vieta, kur smelties spēku. Kur iespējams saņemt visdažādāko atbalstu. Sākot no pažizaugsmes rakstiem, un spēkpilnām dzeju un pasaku rindām, līdz pat reālai soli pa solim programmai, kur mēneša laikā līdz nepazīšanai var uzlabot savas dzīves kvalitāti. Uz daudz apzinātāku. Ieraugot savu dzīvi no pavisam cita skatu punkta. Daudz, daudz spēkpilnāka!

Ir tiešām bezgala, bezgala svarīgi – lai katrs dzīvojam saskaņā ar sevi un dodamies savu sapņu virzienā. Nezinu labāku recepti, kas vēl varētu dot tik daudz prieka, spēka un ļaut uz ilgiem (varbūt pat – visiem) laikiem atteikties no jebkādu stresa mazinošo medikamentu lietošanas. Vai miega zālēm. Vai citiem mediciniski ķīmiskiem brīnumiem, kurus bieži vien esam spiesti lietot, jo nav vairs iekšējas harmonijas sajūtas un stress lieliem kumosim apēdis visu dzīvesprieku.

Ļoti, ļoti daudz savā labā varam paveikt paši. Lai atgrieztos uz tā “jūtos tiešām labi un dzīvoju saskaņā ar sevi” ceļa. Pats grūtākais – sākums. Kā ar visu. Tie pirmie soļi sevī visvairāk izaicinājumu ietver. Tomēr pēc tam liels gandarījums. Ka nepadevies. Meklēji atbildes. Meklēji, kā darīt savādāk. Unja piedzīvo pilnīgi citu rezultātu, ir liela motivācija turpināt iesākto!

Kā arī vēlos teikt Tev milzīgu paldies. Par kopābūšanu. Par atbalstu. Par ierosinājumiem. Par iespēju nepārtraukti pilnveidoties. Par atgriezenisko saiti.

Un tad nu pie reizes padalos arī ar dažām, pašām svaigākajām atsauksmēm arīdzan. Jā, joprojām par pašizaugsmes programmu “Love Now”.

Šis ir lielisks projekts! Atziņas, vizualizācijas un verbālā uzmanīšana, lai neveidojas novirzes no galvenā, ir patiesas norādes uz sevis atrašanu, piņemšanu un virzīšanu. Tik daudzas atbildes ir rastas, pateicoties šai programmai, tik daudz iekšējo resursu ir izcelti gaismā un drosme DZĪVOT ir pārsteidzoša. Paldies!!!

Tava programma strādā lieliski un, pats labākais, ka ātri.

Dace, mēs tevi nominējām par iedarbīgāko un jaudīgāko prāta un sirds labotāju!

Iespējams ir viss, kam tu tici un ko saredzi kā iespējamu! Jo dienas, jo atkal un atkal pārliecinos par vienu un to pašu. Tiklīdz paplašini savu redzējumu un vairs neskaties uz situācijām savā dzīvē no “bezpalīdzīga” skatu punkta, bet ar apziņu “jebko jebkurā brīdi pats varu mainīt” (un to arī daru!) – tiešām IERAUGI un VARI SASNIEGT pilnīgi JAUNUS horizontus!!!

Nav situāciju, kurām nebūtu risinājuma. Nav nekā tāda, ko tu nevarētu mainīt. Bet tikai – SEVĪ! Un tad arī pārējais ap tevi mainīsies. Jo mūsu katra pasaule sākas ar katru no mums. Kāda ir mūsu iekšējā pasaule, tādu to redzam ārpus sevis. Domas, kuras domājam. Vārdi, kurus sākām. Sev un citiem. Lietas, kuras ikdienā darām. Un iespējas, kuras atļaujam sev ieraudzīt. Un sapņi, kuru virzienā dodamies.

Ar sirsnību,

SIA “iSolve” Virtuālās Pašizaugsmes Skolas Sapņu Īstenotājiem dibinātāja, joprojām šīs Sapņotavas īpašniece, Dace Pavloviča

P.s.
Ja ir kāda joma, kura tev šobrīd īpaši aktuāla un kur labprāt saņemtu papildu atbalstu – raksti uz dace@dacepa.com. Atsūti savu jautājumu. Par to, kas aktuāli tieši tev. Visu, ko daru – daru, lai dotu atbalstu tev tavu sapņu un tavu mērķu īstenošanā! Lai tu nepadotos, lai kādi izaicinājumi arī tavā dzīvē šobrīd nebūtu. Risinājumi ir vienmēr. VIENMĒR! Nepadodies.