Izmantojot savu 15 gadu laikā uzkrāto pieredzi pašizziņas jomā, esmu radījusi īpašu DacePa programmu Ar katru soli tuvāk sev“.

Dalība šajā programmā būs Tev  īpaši noderīga, ja: 

1) vēlies īstenot savus sapņus,

2) mainīt savus līdzšinējos paradumus;

3) smelties spēku savu ieceru īstenošanā;

4) īstenot un sasniegt savus mērķus un ieceres;

5) vairs nevēlies dzīvot kā līdz šim, bet nezini, ar ko sākt;

6) jūties iekšēji iestrēdzis un nevari atrast cēloni, kāpēc netiec uz priekšu!

7) Meklē Savu ceļu un vēlies dzīvot Saskaņā ar Sevi 😉

***

Programmas ilgums 30 dienas. Katru dienu aktualizēsim konkrētu jautājumu. Sestdienas, svētdienas atpūšamies. Virzīsimies uz priekšu soli pa solim. Būs gan dažnedažādi pielikumi, gan video uzrunas, gan vēl daudz kā interesanta un ļoti noderīga. Kas tev sniegs atbalstu mainīt to, ko vēlies savā dzīvē izmainīt! Runāsim arī par naudu. Kā uzlabot savu finansiālo situāciju. Īsāk sakot, būs visa kā!

Nekad nezināsi, kā būs – ja nemēģināsi. Un vienmēr var baidīties, ka kaut kas noies greizi un sastingt. Vai arī – drosmīgi doties Savā ceļā un atļaut sev pilnveidoties un krāt savu pieredzi. Un ceļā satikt arī Savējos.

Un savas ieceres īstenot vari tikai un vienīgi DAROT! Būšu Tev līdzās, atbalstīšu un iedvesmošu pārmaiņām!

Programmas vērtība ir 300 EUR jeb 10 eiro/dienā. Pateicībā par to, ka esi uzticams Sapņotavas lasītājs, Tev šī programma šobrīd pieejama par 60 EUR jeb tikai 2 eiro/dienā! Izmanto iespēju ?
Ja programma Tev tomēr nederēs, 14 dienu laikā varēsi saņemt atpakaļ Sapņotavai pasniegto dāvanu pilnā apmērā!

Papildus informācijas saņemšanai,  kā arī lai pieteiktos pašai programmai, lūdzu, raksti  uz dace@dacepa.com līdz 11.jūnijam (ieskaitot) VAI ARĪ norādi savu e-pasta adresi Sapņotavas mājas lapas uzlecošajā logā.

Programmu plānots sākt 2018.gada 12.jūnijā! 

Programmas dalībnieku skaits IR ierobežots. Pēc nepieciešamības iespējamas arī individuālas tikšanās, sarunas, sarakstes, telefonsarunas utt.

Ar sirsnību,
Dace

P.s. Ja ļoti vēlies piedalīties, bet nauda ir vienīgais šķērslis, kāpēc nevari – raksti, atradīsim risinājumu arī šādā gadījumā!

P.p.s. Dažas no ATSAUKSMĒM par šo DacePa 30 dienu programmu:

“Man liels prieks, ka saņēmu šīs vēstules, kurās guvu gan apstiprinājumu savām sajūtām, domām, atziņām, ieguvu daudz jaunu atziņu un arī pakāpienus, pa kuriem doties Tuvāk saviem sapņiem, tuvāk sev, jo ikdienas rutīnā tik bieži savas sajūtas atliekam uz rītdienu, uz bišķi vēlāk utt. Paldies, Dace, par šo iespēju! “

 

Iedvesmojoši vārdi, no tiem plūst siltums!
Kā arī jūtama personīgās pieredzes ietekme, ne tikai vārdi bez seguma, tas visu padara ticamāku un, protams, vērtīgu.
PALDIES TEV! Daudz noderīgā, godīgi! Forši, ka bija video un pielikumi!  Īpašs paldies par līdzatkarības tēmu…kaut, protams, asaras birst, lasot ko tādu……”

 

“Pateicoties šai DacePa  programmai, spēju palūkoties uz savas dzīves notikumiem no malas. Un saprast cēloni, kas man līdz šim traucēja doties uz priekšu.  Viss, ko šī programma piedāvā, ir praktiski izmantojams ikdienas dzīvē un palīdz izsijāt prioritātes. PALDIES par iespēju!  No sirds iesaku katram, kas vēlas mainīt savus paradumus. Nenožēloju ne mirkli. Un esmu no sirds pateicīga par šo iespēju!”

 

“Milzīgs un mīļš Tev paldies par iedvesmu, ierosmi, padomiem, uzmundrinājumiem utt……
Tas, ko Tu dari, ko raksti patiesi šobrīd ir ļoti svarīgi un aktuāli! Pasaulei un it īpaši cilvēcei šodien ir nepieciešama tīra, gaiša mīlestība! Un šādā veidā, kā Tu to veic, tā vairojas un izplatās!!! 🙂

Patīk ideja kopumā par ikdienas minipraksītēm un pārdomām, jo dažkārt mēdzu iegrimt darbos un risināmajos jautājumos tik tālu, ka aizmirstu apstāties un padomāt par sev būtiskākajām lietām, atliekot tās uz vēlāku……

. Man personīgi ļoti uzrunāja (vēljoprojām aktuāli) dienas, kad bija jālasa un jādomā par naudas tērēšanu un pelnīšanu! To var droši paplašināt! 😉

Prieks, ka atgādināji sen zināmas un mazliet aizmirstas, bet ļoti svarīgas lietas – kā piemēram par to, ka ir jādara tas, kas patīk – atceroties to, kas ir aizrāvis bērnībā, ko ir gribējies pamēģināt, bet tam netika atvēlēts laiks….. Vakar tieši ieraudzīgu uzrakstu facebokā – ēd no smukiem traukiem, ēd svešu gaismā, velc skaistāko veļu un kleitu – netaupi to kādai īpašai dienai, jo īpašas dienas ir ikviena, kurā varam dzīvot – elpot, smieties, būt laimīgiem šeit un tagad!
Lai top, mīlestībā un pateicībā!!!
.Tava grāmata par abām draudzenēm arī mani aizskāra līdz sirds dziļumiem – bija iespēja pārdomāt manis pašas pieredzēto……”