Labs vakars jūsmājās! 

Ja atsakās no divgadnieka ietiepības  “es pati, es pati!” :D, tad kā izrādās (!!!) cilvēki labprāt arī palīdz 🙂 Mūžu dzīvo, mūžu – mācies 😀 Tā arī manā gadījumā – saņemtais padoms izrādījās ļoti, ļoti vērtīgs. Vēlreiz mīļš paldies par to 😉  Un tāpēc..

Esam pamanīti! Jā, ar pavisam nelielu acs kaktiņu, bet tomēr. Esam nokļuvuši D e l f o s. Kāpēc rakstu daudzskaitlī? Tāpēc, ka ticu, ka ne es vienīgā turu īkšķus par mana Lielā sapņa brīnumainajām pārvērtībām;)

Vakar blogam bija 398 apmeklējumu! Lielākais, kāds līdz šim bijis. Laikam jau atzīšos savā naivumā, sākuma domāju – tas mana ieraksta par Sapņu komandas izveidi dēļ 🙂 Nekā. Viens no maniem mediju rakstiem beidzot atzīts par labu esam. Tas pats, ko šorīt rīta agrumā arī šajā blogā ar nosaukumu “Kredītam dzīvības cena?” iepublicēju.

Rakstam komentāri delfos apmēram tādus kā gaidīju. Viedokļi diametrāli pretēji. Mani aizkustināja šis komentārs: “Nu par tādu centību vien jau nebūtu žēl vienu eiro iedot.” 🙂

Saprotams, ka man ļoti patika arī šāds komentārs: “Es gan saku-lai veicas Dacei šo projektu īstenot! Un vēl labāk būtu, ja valdība pārstrādātu likumdošanu un prasītu dalītu atbildību -arī no bankas-vienlaicīgi nosakot bankai griestus % un pakalpojumiem-savādāk nienkārši nedrīkst būt. Atbildība par jebkuru rīcību ir jādala solidāri visām iesaistītajām pusēm!

Un vēl man ļoti pamācošs un vērtīgs likās arī šis: “Ir labs teiciens – nenosodi citu, kamēr pašam visa dzīve priekšā! Kas zin, kur paši kritīsiet...

Vēl ir tur arī padomi, kas man lieti būtu noderējuši pirms 2006.gada, bet tagad vairs tiem neredzu nekādu pielietojumu. Jo fakts kā tads jau ir noticis. Tagad atliek tikai meklēt risinājumus. Cenšos. Tiešām cenšos atrast 🙂

PAR BAIBAS SAPNI 

Starp citu, saņēmu arī šorīt vēstuli no mūsu Sapņu komandas domubiedres Baibas, nelielu daļu iepublicēju arī šeit. Tie, kas ieskatās pirmo reizi šeit, paskaidrošu, Baibai arī ir savs sapnis – nu ļoooti sievišķīgs – līdz 1.maijam nomest vismaz 5 kg nevajadzīgā svara 🙂 Neesmu es te vienīgā, kurai sapņi ir:) Tātad:

“No rīta pamodos ar domu, Dace par tevi 🙂  – un sapratu, ka tiešām to daru-ka GRIBU to darīt un izdarīt. Un ja tu mani vēl trobelēsi…nu, kur es likšos? 😀

Ā, šorīt tak nosvēros….pilnīgs vāks-esmu sasniegusi savu maximumu!!! tāpēc vēl jo vairāk-esmu saņēmusi sevi rokās un darīšu visu (gandrīz visu!) kas manos spēkos, lai no min.5 ,max-7 kg atbrīvotos. nē, nu, protams-nav jau tik traki-vēl jau kādu maisu atrast varu ko uzvilkt, BET ..

Bāc-tikko viena kolēģe ienesa recepti mandeļu kūkai-esot nāvīgi laba! ticu, ka nāvīgi! nāvīga slaidam viduklim 😀  Bet -tā kā neesmu liela saldummīle – uz to skatījos kā uz neko īpašu, kaut gan uz Lieldienām jau būs kaut kas inčīgs jāpagatavo ģimenei.
Ļoti ceru, ka galīgi neinteresants šis viss mans savārstījums nav! Un varbūt kāds – kas to lasa-var pievienoties ar saviem sapņiem-un kas zina-varbūt ļoti līdzīgiem! Un šo savu sapni gribu īstenot tikai un vienīgi sevis dēļ [,,] 

un es saku-ja ir sapņi, tad mēs dzīvojam, tad viss notiek un ja viss notiek-tātad visas iespējas savu sapni īstenot!!! MUMS IZDOSIES!

 B.”

Iedvesmošu (arī jūs drīkstat pievienoties, būtu pat vēlams! 😉 )  un turpināšu motivēt Baibu 😉

Nav svarīgi, cik liels vai mazs ir sapnis. Svarīgi ir spert pirmos soļus tā īstenošanā un nepadoties, ja uzreiz nesanāk tā kā iecerēts. Ar mērķtiecīgu un neatlaidību turpināt iesākto. Galvenais neatmest visam ar roku:)

Uz tikšanos jau rīt šajā pašā vietā un laikā! 🙂

Labām domām un sajūtām piesātinātu šo vakaru vēlot,

Dace

P.s. Manam Lielajam sapnim šobrīd 131.40 eiro. Paldies par rokasspiedieniem vakar un šodien!!! 😉 Vēlreiz milzīgs lūgums – atbalstiet šo manu Lielo sapni vien tad, ja paši no tā itin nekādā veidā neciešat!!! Tas ir svarīgi. Jo sapnis tomēr ir .. ekskluzīvs.