Sirsnīgs sveiciens Tev šajā pirmdienā, manu lasītāj!

Šoreiz bez garas prelūdijas. Atbildēšu uz visbiežāk saņemtajiem jautājumiem pēdējā laikā:

1. jautājums: Kur Tu ņem tik daudz laika, lai rakstītu?

Atbilde: Man šobrīd ir patiešām daudz brīva laika. Aizņemti ir tikai vakari 😀

2.jautājums: Tev patiesi nav nekā svarīgāka ko darīt? Tev neapnīk?

Atbilde: Nē, par sapņu īstenošanu nekā svarīgāka nevar būt 🙂

Un tāpēc, ķeramies klāt vērsim (atvainojos, SAPŅIEM!) pie ragiem (spārniem)!

Vai Tu jau esi uzlicis savu sapņu sarakstu uz papīra? Ja vēl ne, īstais brīdis to izdarīt.

Kas jocīgi un neparasti – pavisam nejauši (jā, kā tad – nejauši 😀 ) pirms pāris dienām atradu savu sapņu kolāžu. Sen tapušu un sen aizmirstu. Pirms vairākiem gadiem. Nu tur visvisādas bildes izgrieztas un salīmētas uz baltas papīra lapas (manā gadījumā –bagātīgi pielīmēts pilns A3 izmēra bloknots no abām pusēm 😀 ) Tobrīd šķita nereālas vēlmes un diez vai tas vispār būs iespējams..

Šķirstīju un brīnījos: nu, kā tā var būt? Nē, nu biju jau lasījusi, ka tā mēdzot notikt – piepildoties.. Bet par sevi to ieraudzīt. Un ieraudzīt, ka pati vien visu salīmējusi, to – ko šobrīd un nu jau kādu laiku savā dzīvē piedzīvoju..

Tātad, kolāža piepildījusies par saviem 90-95%. Esiet uzmanīgi, ko vēlaties – tas tiešām var piepildīties!!! 🙂 Pat līdz tādai niansei, ka man šobrīd IR pašai Sava Sporta deju kleita, piemēram. Par šo es pārlaimīga. Kaut ko tādu vēlējos kopš agras bērnības.

Nu, ko – kā saka – āķis lūpā. Līmēšu nākamo. Tik jāiepērk Lielais bloknots. Jā, joprojām nenāk ne prātā aizrauties ar pieticīgiem sapņiem. Iešu uz visu banku! Kad vēl, ja ne tagad.

Pati vēl joprojām mācos šo lielo gudrību – neko neatlikt uz vēlāku laiku. Parasti tas tomēr nozīmē – atlikt vēl, un vēl, un vēl.. Un tad patiesi jau – par vēlu..

Un tāpēc (nespēju noticēt, ka man taps jau otrais salīdzinoši īsais ieraksts pēc kārtas. Tas nudien ir .. brīnums! 😉 ) :

Lūdzu, padomā par saviem sapņiem!!! Kaut vai – manis dēļ 🙂 Saraksti uz papīra;  salīmē savu sapņu kolāžu, ko vēlētos piedzīvot savā dzīvē! Pirmais solis sapņu realizēšanā – spēja nosaukt tos vārdā – tātad, apzināties, kas tad ir tas, ko patiesi vēlies. Nav nemaz tik vienkārši, kā pirmajā brīdī liekas. Bet ir vērts tam veltīt savu laiku.

Un palūko, kas ir tas, kam uzreiz vari ķerties klāt – kuram savam sapnim vari uzdāvināt spārnus jau tagad? Dari to! Izdari to tāpēc, ka vēlies piedzīvot laimes sajūtu. Sapņu īstenošana dod lielu spēku un vēl lielāku prieku! Un reizēm viens pavisam necils sapnis pārvēršas par sapni, kas nes prieku ne tikai pašam.. Radi prieku sev. Un radi prieku arī citiem!

P.s. Uzraksti, salīmē kolāžu jau šovakar. Neatliec iespēju Justies Dzīvam uz vēlāku laiku 😉

Mierīgu, tomēr apņēmības pilnu dienu vēlot,

Dace