Tā. Pusdienas laiks. Paēst vai rakstīt? Protams – RAKSTĪT.  Neviens nezina, kas man vēderā, bet visi redz, kas uzrakstīts! 😀 Labi, ķeramies klāt vienam superfast ierakstam.

“Pag, tad tu tam Lielajam sapnim vispār atmeti ar roku? Vairs negribi to piepildīt?”

Nu tā nu gan es neteicu.. Ka negribu.

“Bet ja es, piemēram, gribu tev vēl to 1 eiro uzdāvināt?”

Es ņemtu gan pretī. No dāvanām taču neatsakās..

“Es tomēr nesapratu. Tu sapņu vietni atjaunoji, jo…?”

Labi, vēlreiz liksim visu pa plauktiņiem. Pie reizes putekļus noslaucīšu.

Šī sapņu vietne joprojām IR par uzdrīkstēšanos. Un par sapņiem. Kas piepildās!  (loģiski, kā gan savādāk!) Un par iziešanu ārpus komforta zonas. Un par to, ka bailes nav nekāds šķērslis vai arguments kaut ko nedarīt. Ja vien tas, ko grasies darīt – neapdraud Tavu un citu cilvēku dzīvību – tad tikai kaut kādu tur baiļu dēļ atmest visam ar roku – to nu negribētu pieļaut. Ne sev, ne tev to nenovēlu.

Lielajam sapnim pa ierasto taciņu tālāk vairs nebija kur iet. Kaut kā sajutu, ka par daudz sāpju tas izraisa. Gan pašai, gan citiem. Tas nu galīgi neietilpa manā sapnī. Nevienā. Pat ne Lielajā. Tāpēc šobrīd Lielais sapnis ērti iekārtojies vienā no sapņu vietnes sadaļām “Lielais sapnis” (sapņu vietnes augšējā plauktā) un tur arī atpūšas. Vai celsies ar līdzšinējo vai dubultu spēku, to gan nezinu pateikt. Ja celsies, to garām nepalaidīs neviens. 🙂

Sapņu vietnes sapnis ir dāvāt spēku, kam tā trūkst. Iedvesmot. Vai vienkārši ļaut atpūsties no ikdienas skrējiena. Jebkurā gadījumā esam pārejas posmā. Kā ierasts, ir man dažas idejas, bet lai nu nobriest pirms atrādīties plašākai publikai. 

P.s. Te gan būtu īstais brīdis iebilst – kāda man daļa gar taviem sapņiem. Kā nu ne! Ir gan daļa! Manējo taču pamanīji 😉 Un jo vairāk piepildītu sapņu, jo pasaule gaišāka. Iespēja piepildīt Dvēseles sapni. Viss tik labi sakrīt!

P.s.s. Vēlreiz paldies Tev. Tu jau zini – par ko 😉