Pastāstīšu, kā man iet. Ļoti gribētu jau šajos Ziemassvētkos (jā, tie vairs nebūt nav aiz kalniem!) nosvinēt savai topošajai grāmatiņai dzimšanas dienu. Tas ļoti piestāvētu arī pašai grāmatiņai. Viss jau no manis vien atkarīgs un tad nu daru, ko varu šī sava kārtējā sapņa labā. Guļu krietni mazāk, rakstu krietni vairāk. Vakar naktī redzēju sapni, kurā sapņoju, ka guļu 😀 Tomēr nevarētu teikt, ka no rīta jutos izgulējusies dubultā 😀  

Kā tev veicas ar savu sapņu īstenošanu? Vai esi padomājis par saviem sapņiem? Vai tos piepildīsi? Kad..? Nevarēju atturēties no šī jautājuma uzdošanas  (lai uzzinātu atbildi, allaž jāpajautā 😉 )

Nav jau tā, ka grasos savus sapņus apturēt vien tāpēc, ka tā atklāti (izņemot, Baibu, par ko MILZĪGS PALDIES viņai! ) manā sapņu vietnē neviens vairs nav pievienojies sapņu īstenošanā. Lai gan es jau redzu tikai redzamo daļu, varbūt, ka piepildāt ne vienu vien 😉 Nekur jau nav teikts, ka tas jādara visiem redzot 😀 Es savādāk nevarēju. Man sapņa ideja savādāk neļāva 🙂

Bet nu šeit, bariņā vispār varētu būt jautrāk. Pieredzes apmaiņa un tā..:)   Savstarpēja uzmundrināšana, ja nu uznāk vājuma mirklis un gribas padoties. Uznāk, uznāk vājuma mirkļi. Ik pa laikam. Domāju, ka šie ciemiņi apciemo ikvienu, kas sācis īstenot pārmaiņas savā dzīvē. Kur pārmaiņas, tur vājuma mirklis pagodināts ierasties 😀 Var jau saprast. Kur gan lai citur tas dotos? Kur vēl tam varētu būt tik interesanti?

Drīkst šovakar bez pārdomu ierakstiem? Es par savu Lielo sapni atkal vēlos parunāt. Nu ir, ir tas pelnījis manu uzmanību. Sapņu vietne tika uzbūvēta Lielā sapņa vārdā. Rakstīt arī sāku tikai un vienīgi sava Lielā sapņa dēļ. Vispār jau savā ziņā riskēju ar visu – varēju tikt nesaprasta, nosodīta, atstumta, varbūt pat apēsta (no sev tuviem cilvēkiem tiku brīdināta, ka tā var gadīties!),  bet šobrīd tik dzīva un saprasta kā nekad iepriekš savā dzīvē! Paldies jums ikvienam par to (hug)  Teiciens – nezināsi, kamēr nemēģināsi – sevi atspēkojis pilnībā.

Un no februāra mana dzīve mainījusies līdz nepazīšanai. Ieskaitot pamatīgas pārmaiņās manī pašā. Ehh, reiz dzīvē, garajos ziemas vakaros varbūt stāstīšu mazbērniem, ko tik jaunībā netiku sadarījusi, lai piepildītu savus sapņus.Un viņi lūkosies manī lielām, izbrīnītām acīm un puspavērtām mutēm un pēc tam varbūt pat (tas ja man īpaši paveiksies!) nodomās, tā ome tak gan bijusi dikti šiverīga. Un pat leposies ar mani. Vai arī nē, nezinu 🙂 Man vispār labāk patīk iztēloties pirmo variantu.:D

Katrs paspertais solis ir solis uz priekšu. Tāpēc turpinu iet savu sapņu virzienā! Kā nu tur bija – ja kalns (manā gadījumā- Sapnis) nenāk pie Muhameda (manisMuhameds dodas pie kalna 😉 Turklāt, visgrūtāk bija tajā pašā pirmajā sapņošanas solī. Kad sapnis dvēselē bija izauklēts un tam bija jāļauj pašam sākt staigāt pa plašo pasauli.

Varbūt tu vēlies zināt, vai neesmu vīlusies, ka pagaidām tā arī nav izdevies īstenot sava Lielā sapņa pirmo daļu. Neesmu vīlusies, nē. Esmu ieguvusi pieredzi. Nekur jau nebija teikts, ka visam  jānotiek tā, kā biju iedomājusies. Tas paver brīnumainas iespējas paplašināt redzesloku. Izskatās, ka Mans Lielais sapnis palīdzējis īstenoties kam vēl daudz lielāka. Tas devis citu redzējumu – iespēju redzēt, dzirdēt un sajust vairāk. Pieredzi, ko ne par kādu naudu nenopirkt, pat ne par tiem 37000 eiro..Pieredzi, kuru var tikai piedzīvot tikai darot.

Nē, ir man tomēr daži vēlējumi, ko vēlos tev novēlēt. Jā, šī nebūs pirmā reize, bet ļoti vēlos pateikt to vēlreiz. Nešausti sevi par to, kas tev neizdodas! Novērtē to, kas sanāk!!! Nepārmet sev neko, ko šajā brīdī nevari vai nespēj mainīt. Tas neļauj virzīties uz priekšu! Pieņem sevi tādu, kāds šobrīd esi. Mīli sevi un nedari sev pāri. Vienkārši pieņem sevi.  Jā, ar visām ne tik spožajām īpašībām un visu pārējo, kas tev sevī patīk mazāk vai varbūt patīk pavisam maz 🙂 Tev nav jāatbilst nekādiem priekšstatiem. Vienkārši atļauj sev būt tādam, kāds esi. Esi atšķirīgs! Lai ir īpašības, ar kurām nelepojies. Nekas nav jādara tāpēc, ka jādara.. Dari tikai tad, ja no sirds vēlies tu pats! Rīkojies iedvesmas vadīts.Tad tam būs jēga. Un viss izdosies. 

UN lai ko arī tu nedarītu, ieliec savu dvēseli tajā, ko dari. Un piedzīvosi brīnumus, kurus būsi radījis tu pats. Ar savu dvēseles spēku.

Tici labajam sevī un tu atmodināsi labāko arī savos līdzcilvēkos. UN tici saviem sapņiem. Piepildi tos.

Ar mīļumu(hug)
Dace