Mīļš sveiciens Tev šajā rudenīgajā dienā!

Zinu, ka šeit ilgi nekas jauns nav bijis izlasāms. Ne bez iemesla. Gribēju vispirms izdarīt un tad rakstīt. Tikai runāt jau nav liela māksla. Svarīgi, lai darbi runā un vārdi apstiprina. Nav tikai vārdi vien. 😉

Tu jau zini, ka viens no maniem Dvēseles sapņiem – padarīt šo pasauli tik gaišu un labestīgu, un mīlestības piepildītu, cik vien gaiša un labestīga un mīlestības piepildīta tā var būt.

No visas sirds vēlos, lai katrs cilvēks šajā pasaulē justos mīlēts, laimīgs un brīvs. Mierpilns. Un sekotu Savai sirdij. Ieklausītos savā dvēseles balsī. Un ietu Savu ceļu. Būtu vesels. Gan emocionāli, gan arī fiziski.

Jau sen, stipri sen sirdī auklēju kādu domu. Vislielāko postu mūsu ikdienā paveic stress. To zinātnieki sen jau pierādījuši. Nu ir tam kortizolam (stresa hormonam) nelāgs raksturs. Un vēl nelāgāka kompānija, kas atvelkas līdzi. Spriedze, sasprindzinājums, trauksme, bezmiegs, slikta pašsajūta. Ilgstoši atrodoties stresā, ķermenis neiztur arī fiziski. Kādā brīdī ne lūgta, ne aicināta var ierasties arī depresija. Viss savstarpēji saistīts.

Otrs, vērojot paātrinājuma pieaugumu ārējā pasaulē – visa kā aizvien vairāk, lielākos apjomos un vēl un vēl, un vēl… – nu apmēram tā, ja stabili nestāvi ar abām kājām uz zemes, var arī nonest. Vai nu informācijas kalns nogāzīs, vai darāmo (un nekad nebeidzamo) darbu apjoms, vai vienā brīdī pašam var sākties tāds iekšējs haoss, ka nezini ne rīta, ne vakara.. Vairs īsti nesaproti, kāda jēga tam, ko dari. Un dzīvesprieks sāk dilt kā tāda vilnas zeķe, kurai kodes pa kluso tikušas klāt un mielojas. Un pat negrasās doties prom. 

Labi, ja bez metaforām – jau sen sapņoju radīt ko tādu, kas ikvienam cilvēkam, kam vien tas ir aktuāli, ļaus atgūt iekšējo brīvības un viegluma sajūtu. Un atnesīs milzum daudz miera. Atjaunos to iekšējo viengabalainības sajūtu. Un dos daudz spēka un iedvesmos. Atdos dzīvesprieku, ja gadījies to pazaudēt. Cels pašvērtējumu, atbrīvos no iekšējām bailēm, vairos ticību sev un saviem spēkiem un tā tālāk un tā joprojām. Patīkama papildus nianse – samazinās iespēju saskarties ar šī gadsimta dāmām – depresiju, veģetodistoniju – līdz minimumam. Kā tāds preventīvs pasākumu komplekss, ko paveiksi savā labā. Attīroši un dziedinoši. Paliek tikai kodols, viss liekais paņemas prom. Gan iekšējie sastrēgumi,  gan dzīves laikā sakrājušies uzslāņojumi. Kas traucē kļūt brīvam un traucē virzīties uz priekšu. Virzīties uz priekšu savu sapņu īstenošanā, piemēram.

Ar klusu prieku dalos – esmu radījusi pati savu sistēmu – “LoveNow” programmu iekšējās brīvības un viegluma sajūtas atgūšanai.  Pieejama virtuālā vidē Tev ērtā laikā un vietā, un tempā. Vēl tiek slīpēta un noteikti ar laiku tiks pilnveidota (tostarp, tehniskās nianses), bet uz doto brīdi pamats ir gatavs.

Izstrādājot šo sistēmu – liku lietā visu, ko esmu sevī uzkrājusi šo piecpadsmit gadu laikā. Laikā, kopš pievērsos visu to jautājumu risināšanai, kas katram iekšēji risināmi – lai sevī justos brīvs, dzīvotu harmonijā ar sevi un citiem un iekšēja prieka būtu vairāk nekā smilšu graudiņi pludmalē. Un tostarp, sāktu īstenot savus sapņus.

Online programmas garums – viens mēnesis. Bet tā kā dosies savā tempā, programmas ilgumu regulē tu pats. Sev ērtā laikā un vietā. Visu šo mēnesi būšu tev līdzās.
Tā ir dziļi transformējoša dvēseles līmenī. Jo īpaši vērtīga būs gadījumos:

  • ja tu meklē Savu ceļu, vienlaikus meklējot ceļu atpakaļ pie Sevis
  • ja vēlies atgūt fundamentālu iekšējā miera sajūtu;
  • ja esi ilgstoši dzīvojis stresā un zaudējis dzīvesprieku
  • ja ir iekšēja tukšuma un vientulības sajūta,
  • ja nejūties iekšēji labi, bet nesaproti cēloni
  • ja jūties nomākts, zini cēloni, bet esi iestrēdzis un netiec uz priekšu 
  • ja vēlies darīt visu, lai sevi preventīvi pasargātu no depresijas un veģetodistonijas
  • un, visbeidzot, ja vēlies atgūt iekšējo brīvības un viegluma sajūtu, kas ir programmas galvenais uzdevums.

Neviens mūsu vietā mūsu iekšējās pārmaiņas īstenot nevar. Ja neko nemainīsi, nekas arī nemainīsies. Mainīt varam tikai mēs paši. Un ir labi, ja atbildes meklē tikai un vienīgi sevī. Tad tu nekad nekļūdīsies. Un nebūsi arī atkarīgs no citu cilvēku domām vai viedokļiem. Būs iekšēja stabilitāte, iekšēja pašpietiekamība. Bet reizēm paši sevi tik ļoti no sevis sargājam, ka sevi vairs nesadzirdam. Par to programmā padomāts jo īpaši. Lai iekšējā dzirdamība un redzamība pilnībā atjaunojas.

Raksti vēstuli uz dace@dacepa.com, ja vēlies pieteikties programmai (ar norādi: dalība “LoveNow” programmā) vai uzzināt papildus informāciju.

Lai prieka un miera piepildīta šī diena,

Ar labestību,

Dace

e-pasts: dace@dacepa.com;     tālr.: 29 725 196

P.s. Programma šobrīd tiek īstenota apmaiņā pret dāvanu manam Lielajam sapnim. Lielais sapnis arī ir sapnis par brīvību. Tiesa gan, daudz šaurākā izpratnē nekā tas, ko piedāvā programma. Un tomēr – par brīvību. Piepildīsim divus brīvības sapņus vienlaikus. Gan Tavu, gan manējo 😉