Pavasarīgs sveiciens šajā svētdienā – 8.martā!

Turos kā vīrs 🙂 Šitā piespiedu atpūta man sāk apnikt. Asaras birst kā pupas visu dienu. Man pat pašai nav jāpiepūlas, lai tās radītu 😀Ja nebūtu tik grūti, es pat teiktu – cik ērti un parocīgi!

Izmantošu savu šī bloga dienesta stāvokli 😀 un teikšu sirsnīgu un mīļu paldies visiem par sveicieniem – virtuāliem un telefoniskiem – 8.marta svētkos! Vispār jau patīkami tie apsveikumi! Un atsevišķi no tiem – vēl jo vairāk 😉

Neņemiet nu ļaunā šo dedzīgo neatlaidību un manu atļaušanos radīt feisbukā atsevišķu lapu Lielajam sapnim. Lūdzu piedošanu arī visiem saviem draugiem, kuriem šodien atļāvos izsūtīt ielūgumu par dalību šajā kopienā. Nu nevaru es viena eksistēt tajā lapā. Kopienā jābūt vismaz diviem 🙂 Ja kādam ir interese pievienoties, laipni lūgti! No sirds priecāšos!

Ir taču tādas interešu un atbalsta grupas, kurā cilvēki palīdz viens otram un dalās pieredzē:) Pieņemsim, ka šī ir identiska veida interešu grupiņa. Sapņotāju un ārpuskomforta zonas sapņatkarīgo šī vārda vislabākajā nozīmē pulcēšanās vieta;) Man ir vajadzīgs savs bars 🙂 Īstenībā jums nekas daudz nebūs jādara. Organizatorisko daļu uzņemos es:) Jāatzīst, es gan orientējos uz angliskajiem tekstiem šajā feisbuka lapā vairāk, bet pēc nepieciešamības varu jebkuru no tiem jums iztulkot;)

Es šodien izdarīju vēl kaut ko traku. Bet par to es jums rīt labāk pastāstīšu. Man TV3 šis tas jāredz 😀

Pats par sevi saprotams, šodien arī jauna lappuse grāmatā tapusi. Es domāju, ka jums tā grāmata patiks un gribēsiet to izlasīt. Interesanta veidojas 😉 Īpaši aizkulišu daļa 🙂

Starp citu, šodien ir 34. diena kopš bloga izveides. Vesels mēnesis! Un jūs joprojām lasāt šo blogu. Man veicas 😉

Jauku vakaru vēlot,

Dace