Labs vakars maniem uzticīgajiem lasītājiem!

Zinu, ka tādi ir. Savādāk nebūtu 1000 apmeklējumu 10 dienās. Ātrums joprojām nemainīgs 100 apmeklējumi/24 h. Tātad, virzāmies kruīzkontrolē 😀

Vakar savam bērnam teicu, ka mani laikam tur augšā Dieviņš ļoti mīl. Uz ko saņēmu atbildi: “mamm, tas taču ir Tavs tētis, kas to dara…”

Cilvēki kaut kā saudzē mani. Cerams, tas nav tikai tāpēc, ka ar trakajiem pa labam 🙂 Vai nu saka labu, vai nesaka neko, bet ar negācijām, par laimi, vēl nav bijusi saskare, kaut arī tām ļoti gatavojos. Tas varbūt arī tāpēc, ka.. (piedodiet, kamols kaklā, bet tūlīt saņemšos).. Tas tāpēc, ka par sapņiem jau nevienu netiesā.

Paldies jums par komentāriem. Daži aizskar dvēseles dziļākās stīgas, daži – no sirds sasmīdina. Ja kas – tik liels apmeklējumu skaits kā PRIVATE VIDEO dienā man nav bijis nevienā citā šī bloga dzīves dienā. Tas tā, man zināšanai 😀

Uz doto brīdi manam Lielajam sapnim sadāvināti 68 rokasspiedieni. Vakar saņēmu sešus. Šodien rokasspiediens arī no .. Nīderlandes. Daži no savējiem pārkāpj dāvanas apmēra robežu:). Tāpēc sapņotāju skaits nav 1 pret 1 ar sadāvinātās dāvanas apmēru. Tā kā mans Lielais sapnis ir kaut kas absolūti ekskluzīvs, gribēju vēlreiz atkārtot: “Lūdzu, dariet to tikai tad, ja patiešām paši no tā nekādā veidā neciešat”. Paldies ikvienam no jums.

Šovakar ilgi nevarēju saņemties ko uzrakstīt. Kā mēģinu, tā.. atkal jāraud. Pilnīgi sveši cilvēki mani atbalsta. Vienkārši un tāpat. Neuzdodot nevienu jautājumu. Neko neprasot pretī. Bez nosodījuma. “Lai izdodas!/dāvana Tavam sapnim!”, skan novēlējums. Zināt, ko tas nozīmē? Ka cilvēkos labestīgums nav zudis. Un nav zudusi ticība brīnumam.Jau tagad varu apliecināt to, ka ir mums Latvijā cilvēki (un arī ārpus tās!), kuri sadodas rokās, lai palīdzētu kādam īstenot viņa Lielo sapni. Esmu lepna, ka dzīvoju Latvijā.  Starp savējiem. 

Dace

P.s. Neņemiet nu ļaunā to emocionālo nokrāsu, kas šodien caurvij ierakstu. Sirds ir pilna sajūtām.