Silts sveiciens šajā svētdienā!

Nerakstīšu neko garu šodien:). Lai vakardienas garais ieraksts http://dacepa.com/2015/02/21/ludzu-izlasiet-padomajiet-par-to-vienkarsi-padomajiet/ turpina runāt un uzmeklēt visus savējos. Ka netīšām nenospiežu jūs ar to informācijas gūzmu, ar ko šeit nākas sastapties 🙂 Mazāk ir vairāk. Bet tas tikai uz ierakstiem attiecas;)

Joprojām lūgums jums – dalieties ar to ierakstu no šī bloga, kas jūs uzrunā visvairāk. Lai aiziet informācija.

Aplūkosim tikai skaitlisku informāciju šoreiz. Lai izglābtu , piemēram, 100 ģimenes Latvijā no bankas verga lomas (kredīti, kas paņemti 2006/2007.gadā), kuriem kredīta apmērs ir tāda pati summa kā manējā, vajadzīgi 3.7 miljoni eiro. Ja atbalstītāju lokā izdodas piesaistīt to pusmiljonu cilvēku, tīri matemātiski no katra savējā tie ir 7,40 EUR.  Bankām gar degunu aiziet apmēram 800000 EUR neiegūto kredītprocentu. Simboliska daļa piespiedu atbildības par nekustamā īpašuma burbuli un tam nesekojošu atbildības uzņemšanos. Un 100 ģimenes paliek Latvijā.

Protams, tas šobrīd ir teorētiski, jo pagaidām nevaru ar personīgo piemēru parādīt, ka tas ir iespējams. Pagaidām. Lai cilvēki vispār spētu kaut kam tādam noticēt, ir vajadzīgs reāls piemērs, ka to var izdarīt. Esmu ceļā uz to. Varbūt pa ceļam radīsies vēl kādas idejas. Varbūt vēl kāds no jums pievienosies, atbalstot ar rokasspiedienu un/vai nošērojot kādu no maniem ierakstiem. Tāpat kā līdz šim.

Kā piesaistīt pusmiljonu, ja vēl nav izdevies piesaistīt 37000 cilvēku? Cilvēkiem vajadzīga informācija par šo ideju, par šo iespēju sadoties rokās. Parunājiet ar saviem tuviniekiem, padalieties ar informāciju. Seši burti: d a c e p a punkts com 🙂

Tiklīdz nonāksim mediju uzmanības lokā, tā daudz kas aizies pats no sevis. Gan redzēsiet! Jā, jā būs daudz negatīvisma. Tas nekas. Negatīvisms izplatās ātrāk nekā labās lietas. Un informācijas izplatīšana šobrīd ir tas, kas pietrūkst visvairāk! Tāpēc tas varētu lieti noderēt.

Lai svētīta svētdiena jums un jūsu ģimenēm,

Dace