Mīļš un sirsnīgs labvakar Tev, manu lasītāj!

Ja nu gadījumā Tev šķiet, ka visu šo laiku nedarīju neko: tie ir dziļi jo dziļi maldi. (Nē, nepieļauju domu, ka par mani VISPĀR neiedomājies. Temperaments nepieļauj 😀 )

Tātad, mācījos, piemēram, programmēt. Nekad dzīvē nedomāju, ka kaut ko tādu darīšu. Cieniet programmētāju darbu, it īpaši- ja viņi visu rada no nulles. Zvēra darbs!!! Vakarā acis kā no stikla un galvā neparasta zumzoņa: zummm- zummm 😀 Tie jociņi par programmētājiem ir visai patiesi. Nu, es, piemēram, reāli nevarēju pārslēgties uz normālu režīmu. Vēl kādu stundu, pusotru pēc mācībām riktīgs “oflains” (no angliskā ‘offline’). Nespēja pārslēgties un apstrādāt ikdienišķu informāciju. Piemēram, ko vajag no veikala 😀 Un vai tiešām šovakar vēl jāēd? 😀 Kāpēc..? 😀

Palūkosim, kā mums klājies kopš pēdējā ieraksta 😉

Dzimšanas diena glīti nosvinēta. Milzum lielais paldies visiem sveicējiem, jo īpaši tiem, kas tik ļoti saspringtajā ikdienas ritmā vēl atrada laiku apsveikt mani arī klātienē! Tik daudz laba un silta vēlējumu! Manu sirdi ar savu sirdi sasildījāt. 😉 PALDIES.

Tieši manā dzimšanas dienā noslēdzās vēl viens vērienīgs projekts, kurā līdzdarbojos. Vecāku koris, kas tika izveidots par godu Maestro 80.dzimšanas dienai. Kur vēl labāk nosvinēt kā dziedot Raimonda Paula dziesmas uz skatuves un ..turklāt man ļāva arī nolasīt vienu dzejoli. Tiku pie mikrofona. Laime pilnībā 🙂

Tad vēl – ir JAUNI ROKASSPIEDIENI manam Lielajam sapnim. Pateicos no visas sirds. Atkal jauni Savējie, par ko liels prieks 😉

Kādu aktuālu tēmu šovakar aplūkot?

Ui, ņemsim nepadošanās tēmu vēlreiz. Un bailes no neizdošanās. Tā – ko vēl pilnam komplektam pieķeram klāt? Nepārliecinātību par sevi. Un vēlreiz – bailes.

Ikviens noteikti dzirdējis to frāzi: kur bailes, tur mīlestībai nav vietas. Tā tiešām ir. Vai nu bailes, vai – mīlestība. Abi vienlaikus līdzās pastāvēt nevar.

Tātad, faktiski uz šo var paskatīties arī tā: ja baidies, tātad neļauj sev mīlēt. Neļauj sevi piepildīt ar mīlestību. Jo esi jau piepildījis.. ar bailēm. Tu pats vari izvēlēties, kam sevī ļaut dzīvot. Bailēm vai tomēr.. mīlestībai. Izvēlies otro. Tur neizsakāmi daudz vairāk spēka. Un tieši tā rodas arī cilvēkmīlestība. Tā sākas ar mīlestību pret sevi pašu.

Nepadošanās tēma arī ir neizsmeļama. Ja jūti ar sirdi un dvēsele dzied, kad iedomājies par kādas idejas realizāciju – nu nepaturi to sevī. Rīkojies!!! Ļauj sev izjust prieku. Un ja nesanāk.. It nemaz neskumsti. Bez pieredzes sevi pilnveidot nevar. Varbūt klauvē pie neīstajām durvīm, bet neredzi kādas, kas jau ir vaļā. Ja tam būs jānotiek, tas noteikti notiks! Nepadodies! Meklē! Un tu noteikti atradīsi īsto un labāko ceļu idejas īstenošanai.

Tomēr arī pie nepadošanās ir viena nianse. Ja nepadodies principā – nu tur tā, ietiepības dēļ, bet ne tāpēc, ka dvēsele lūdz – tā vairs nav nepadošanās. Tā ir ieciklēšanās uz noteiktu situācijas atrisinājumu, kuru visticamāk nepiedzīvosi tik ilgi, kamēr vien būsi ieciklējies, ka visam jānotiek tieši tā, ka tu vēlies un esi iecerējis. Faktiski sanāk sava veida ‘sprosts’. Ja nu tev arī gadās tādas situācijas, palaid tās vaļā. Ienes paļāvību. Par katru cenu tieši tā, kā esi iecerējis – NEVAJAG. Dvēselei vispār neko PAR KATRU CENU nevajag

Nepārliecinātība un nedrošība par sevi, savu pasaules redzējumu, savām domām. Varbūt vēl trakāk – par to, vai drīksti justies tā kā.. jūties.. Vēl joprojām samērā plaši izplatīta. Jo tas sabiedrības spiediens jau mazāks nepaliek. Par to, kā Tev vajadzētu justies un domāt un.. rīkoties 😉 Bet ir risinājums. Pavisam vienkāršs. Neļaut sevi iegrožot stereotipos. Neļaut sev apcirpt spārnus. Nevienam neļaut. Stingri ‘stāvēt tam pāri’ Spēt par sevi pastāvēt. Sargāt un cienīt ‘savu telpu’. Cienīt sevi. Cienot sevi, tu spēsi cienīt arī otru. Mīlot sevi, mīlestību spēsi dāvāt arī otram.

Joprojām ticu, ka neviens no mums šajā pasaulē nav ieradies tāpat vien. Katram ir savs uzdevums. Un katram – savs dvēseles ceļš. Tie spārni šajā ceļā ļoti noderēs. Tie dod brīvības sajūtu. Neļauj tos nocirst. Un – nenocērt tos sev pats..

Jā, mazliet tāds sadrumstalots ieraksts šovakar. Programmēšanas ‘pēcefekts’ 😀

Patiesībā visu, par ko minēju iepriekš, varēju iekļaut arī vienā teikumā:

PIEPILDI SEVI AR MĪLESTĪBU NEVIS BAILĒM un uzdāvini savai dvēselei iespēju BŪT BRĪVAI (hug)

Ar dvēselisku mīļumu pret ikvienu no jums,

Dace