Labvakar, mani lasītāji!

Re, kā sanāk. Visi mani rūpīgi izstrādātie plāni jāpārplāno. Nesanāk pieturēties pie plāna, kā sākotnēji iecerēts. Esmu elastīga un mainos līdzi 🙂 Galu galā – pastāvēs, kas pārvērtīsies.

Nopublicēju te visu savu grāmatiņu uzreiz. Ko nu tur dalīšu pa mazam gabaliņam. Nav jau nekāda vienkilogramīgā torte, kas paredzēta trīsdesmit cilvēkiem 🙂 Visiem, kas vēlēsies, visiem arī pietiks.

Līdz ar manu apņemšanos visu atspoguļot pozitīvā gaismā – tagad domāju, kā pozitīvāk atspoguļot pedējo dienu notikumu. Teiksim tā, varu atpūsties vairāk nekā parasti. Tomēr manā dzīvē ir bijušas arī patīkamākas atpūtas par šo.

Paldies par rokasspiedieniem šodien un aizvakar! Īpašs paldies manam lasītājam par ideju, patiesībā – vairākām idejām. Tieši pateicoties šim cilvēkam, šajā emuāra vietnē parādījušās jaunas podziņas 🙂 Neņemiet nu ļaunā, ka ir angliskais ‘donate’. Tur vienkārši nebija izvēles ‘for your dream’ 🙂 PayPal (tāpat kā man) arī vēl vajadzīgs pilnveidoties.

Virspusīgi uzmetot aci pēdējo dienu svarīgākajiem notikumiem, saprotu, ka viens no tiem ir šova “dejo ar zvaigzni” kāda dalībnieka lielā nelaime negaidītu un nepārvaramu simpātiju dzimšanas sakarā, līdz ar ko arī viņu pametusi draudzene 😀 (ceru, ka drīkstēju te šito smaidiņu ielikt) Tad aptvēru, ka medijiem ne mazāk svarīgi radīt intrigu, kurš tieši staigā čībās pirms šova 😀 . Jo tas ir ļoti, varētu pat teikt kritiski svarīgi visiem mums – to zināt. 😀

Nu, ja tas ko līdz… Es arī varu.. es domāju, tās čības.. 😀

Labi, mazliet nopietnāk. Domatajs.lv atzina manu grāmatiņu par labu esam. Tagad tā nopublicēta arī tur – pie garīgās attīstības grāmatām. Kā jau reiz minēju, ļoti vēlētos, kaut tā spētu būt noderīga vismaz vēl vienam cilvēkam bez manis. Un spētu iedvesmot.

Tas arī šim vakaram viss. Nogurums klāt atkal. Ceru, uz brīvdienām saņemties kam saturīgākam.

Sirsnībā,
Dace