Silts sveiciens Tev šajā ceturtdienā!

Ziemassvētki turpinās. Kurš teica, ka tikai divas dienas un vairāk svētkus radīt nedrīkst? Ne labestībai, ne mīlestībai, ne sirsnībai taču beigu termiņa nav? 😉

Vēl pēdējā divu dienu darba nedēļa šajā gada nogalē. Un vēl viens gads straujiem soļiem tuvojas noslēgumam.

Šim mirklim tikai viens galvenais atslēgvārds: MIERS. Kā stingrs pamats, uz kā likt visu pārējo.

Padalos ar Sava Miera četriem stūrakmeņiem.

  1. Būt patiesam pret sevi un pieņemt sevi pilnībā. Tieši tādu, kāds esi šajā mirklī. Jo tikai tad, kad pieņemsi, iekšējā cīņa ar sevi beigsies un būsi ar sevi vienā komandā. Un vairs neko nevienam negribas pierādīt. Vai uz kādu atstāt iespaidu. Jo ļoti bieži iespaidu uz otru gribas atstāt tieši iekšējas nepārliecinātības, nedrošības un pat baiļu dēļ. Brīžos, kad meklē apliecinājumus ārpus sevis, vai tiešām esi mīlestības vērts.  Jā. TU ESI. Un vienlaikus – pats sev vislabākais draugs.
  2. Un kad pieņem pats sevi, itin viegli vari pieņemt arī citus. Tieši tādus,kādi tie ir. Neliekot tiem būt citādiem. Neliekot citiem mainīt to, ko pats sevī atsakies pamanīt.
  3. Patikt sev, nevis censties patikt un izdabāt citiem. Nenodot savus sapņus, savas vēlmes un vajadzības tikai tāpēc, ka bail. Bailes nav nekāds šķērslis. Tā ir izvēle. Un var izvēlēties nebaidīties. Izvēlēties drosmīgi sekot savai sirdij.
  4. Vispirms pašam sevi mīlēt. Un tad arī mīlestību tālāk dot. To, kas ir tevī. Dot. Neko pretī negaidot. Un, jo vairāk dod, jo vairāk tevī tās top.

Ļauj labestībai un savas sirds siltumam plūst pāri malām. Tik bieži dzīvē pieredzēts, ka baidāmies dalīties ar labo. Labus vārdus kautrējamies pateikt. Ko nu padomās. Kā nu tas izskatīsies. Un paturam pie sevis.

Bet zini?

Kādam tavs labais vārds var būt spēka avots visa mūža garumā. Tu, daloties savā mīļumā un labsirdībā, vari ne tikai savas dvēseles spārnus plaši jo plaši atvērt, bet arī kādam, kuram spārnu gali aizlauzti – tos izdziedināt. Un līdzenā augšuplidojumā varat pacelties abi kopā. Ar citu sirds redzamību un dzirdamību. Kur nekam citam nav nozīmes. Kā tikai kopābūšanai un mīlestībai. Kad mīlam, visu redzam plašāk. Un savādāk. Pēkšņi viss top skaidrs. Nu nav šajā pasaulē, ko mums savstarpēji dalīt. Vai par ko cīnīties. Nav. Visi ESAM VIENS.

Pasaki cilvēkiem, kurus mīli:  “Es mīlu tevi. ”

Uzmeklē cilvēku, kur jūti – viņš klusībā lūdz tavu piedošanu. Un piedod. Palūdz piedošanu pats.

Es mīlu Tevi. Paldies, ka Tu esi. Paldies par kopābūšanu. Kopā ar Tevi jūtos kā starp savējiem. Paldies, ka uzticies. Paldies, ka ieklausies. Paldies, ka uzmundrini. Un Paldies, ka esi.
Samīļoju Tevi savas sirds siltumā.

Ar bezgalīgu labestību,

Dace

P.s. Foto: Paldies, Hanna, par šo Ziemassvētku sveicienu. Lai mums Sirdī Katram Sava Ziemassvētku pietura. Neskriet. Apstāties. Un izkāpt Savējā. Neaizskriet līdzi citiem.