Neprasās neko garu šovakar. Ne tāpēc, ka man būtu žēl vārdus uzrakstīt. Bet tāpēc, lai Tev būtu jāiztērē tik maz laika šī ieraksta izlasīšanai, cik vien iespējams. Un pārējo laiku varētu veltīt cilvēkiem vai cilvēkam, kurš Tev īpaši svarīgs. Piemēram…SEV.

Lielākā daļa informācijas, ar ko diendienā saskaramies ir samērā.. bezvērtīga. Pārsātināta – jā! Kvalitatīva – noteikti nē. Notrulinoša drīzāk.

Ir Adventes laiks. Mazliet palēlinājuma efekts ikdienas skrējienam. Ir laiks. Laiks, kad padomāt.. ar sirdi.

Visu mūsu dzīvi veido vienas vienīgas izvēles. Kas katram vairāk vajadzīgs, to katrs tikai pats zina. Bet lai sevi sadzirdētu, Klusumu vajag. Klusums ir apzināta izvēle. Un no klusuma nav jābaidās. Tas lieliski palīdz sadzirdēt to, ko sprintā nesadzirdēsi.

Sadzirdēt. Un izvērtēt.. Sirdī prioritātes izvērtēt. Un izdarīt citas izvēles. Nevis pret sevi, bet sev par labu.

Kam Tu dāvā savu laiku? Vai vari uzdāvināt dažas minūtes sava laika, lai uzklausītu savu… dvēseli? Un ja nu tieši tur ir visas atbildes, ko līdz šim esi meklējis ārpus sevis, citos cilvēkos, svešu cilvēku dzīvēs?

Neviens ārpus Tevis par Tevi patiesībā neko nezina. Bet skumji, kad cilvēks pats sevi nepazīst. Nepazīst pašu tuvāko cilvēku, ar kuru kopā pavada 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Nepazīst SEVI.

Un nav vērts rīkoties pēc scenārija, ko Tev sagatavojuši citi cilvēki. Neuzņem svešas domas par savām. Atdalies no bara. Tev nav obligāti jāskrien līdzi un jādara tieši tāpat, ka citi to darītu. Visiem nekad nebūs (par laimi!) vienāds ceļš ejams. Jā. Barā IR vieglāk. Vienkārši skrien līdzi. Tur, kur visi citi. Bet.. cena augsta. Tavs laiks. Atdots skrējienam barā. Neatgriezieniski.

Kam Tu dāvā savu laiku? Un vai Tu mīli šo cilvēku? Tiešām mīli? Jeb tikai izmanto, lai izmantotu savām ego iegribām?

Un kas notiks, ja sāksi mīlēt? Pa īstam un patiesi?

Ar mīlestību,

Dace