Labs vakars visiem maniem esošajiem un arī topošajiem lasītājiem! 😉

Neskatoties uz visu, ko biju apņēmusies darīt, mani piespieda nedarīt neko. Citiem vārdiem, iepriekšējās nedēļas laikā es vienkārši gulēju sava mērķa virzienā, jo citām aktivitātēm īsti nepietika spēka.

Paldies Agnesei, kas šorīt uzdeva jautājumu, vai man viss kārtībā. Vēlos to apliecināt arī rakstveidā, jau atkal radot kārtējo ierakstu man atvēlētajā ļoti īpašajā interneta vietnes stūrītī 🙂

Un tā kā padoties pāragri (jo vēl nav iestājies 15.aprīlis) jeb, cik nu varam ticēt astrologu aprakstiem par Auna zīmes plus Kazas gadā dzimušām būtnēm, es pat teiktu teju neiespējami :D, viss turpinās!

Par to, cik svarīgi ir būt brīvam un atbrīvoties no stindzinošajiem priekšrakstiem par to, ko drīkst un ko nedrīkst darīt, esmu rakstījusi savā tepat nopublicētajā grāmatiņā „Uzdrīksties dzīvot!”.  Būt brīvam – tas sevī neietver tikai finansiālu brīvību vien. Tā ir iekšējā brīvība. Tā ir dzīve harmonijā ar sevi. Tā ir sevis iepazīšana un sadzirdēšana. Tā ir sevis iemīlēšana.

Kāpēc tas ir tik svarīgi? Tāpēc, ka neiepazīstot sevi, mēs nevaram iepazīt citus. Kāpēc tik svarīgi ir izturēties ar lielu mīļumu pašam pret sevi? Mīli savu tuvāko kā sevi pašu.. Ja nemīli pats sevi, kā gan spēj mīlēt citus.. Un patiesībā kurš gan vēl var būt sev tuvāks, ja ne pats sev..?

Arī par to, cik svarīgi ir uzdrīkstēties īstenot savus sapņus, turpinu rakstīt šajā 3.februāra vakarpusē piedzimušā bloga ierakstos. Lielā vēlme joprojām tā pati – ļoti vēlos iedvesmot cilvēkus rīkoties un pārstāt baidīties no pamatīgi iesūnojušiem un bezvērtīgiem stereotipiem, kas tur mūs īsā pavadiņā un izraisa šīs stindzinošās bailes. Par to, ko citi padomās. Kā tas no malas izskatīsies. Par to, ka tā nu gan nedrīkst darīt.

Drīkst darīt!!! Drīkst!!! Un būtu pat ļoti, ļoti vēlams!!! Darīt visu, lai spētu piedzīvot šo iekšējo brīvību. Darīt visu, lai pārtrauktu dzīvot nomāktu un stereotipisku dzīvi, kas sniedz maz prieka vai sliktākajā gadījumā vairs nesniedz nekādu prieku. Neļaut uzziedēt depresijai visā tās krāšņumā tikai tāpēc, ka dažādu aizspriedumu dēļ daļēji vai pilnībā paši sev neļaujam sev darīt to, ko patiesi vēlamies. Darīt visu, lai mainītu savu dzīvi un īstenotu savus sapņus. Ticēt saviem spēkiem ar sirdi un dvēseli! Un rīkoties!

Rezumējot, visi līdz šim brīdim veiktie neatlaidīgie centieni mana Lielā sapņa īstenošanā par brīvību ir stāsts par uzdrīkstēšanos, iedvesmu un savu sapņu piepildīšanu. Par nepadošanos.

Kā sava veida turpinājums jau iepriekšējai grāmatiņai, šobrīd top grāmata par mana Lielā sapņa ceļojumu. Par celšanos augšā pēc neveiksmēm un atkalmēģināšanu.

Kas tik nav darīts.. 😀 Jā, esmu meklējusi gan savu sapņu tēlu Pedro :D, gan klauvējusi pie dažnedažādām durvīm un darījusi sazinkotik vēl ne 🙂 Jā, varbūt ne ļoti veiksmīgi. Bet kas par to? Ir jāmēģina. Jo vienā brīdī var arī sanākt.

Tātad, Lielais sapnis uz sava goda pjedestāla šobrīd triumfē ar rokasspiedieniem 110.37 eiro vērtībā! Paldies ikvienam par atbalstu!

Šodien papildus jau iepriekšminētajam saņēmu dāvanu vēl 5 eiro vērtībā, kas paredzēta grāmatas izdošanai. Mīļš paldies dāvinātājai! Grāmata par Lielā sapņa ceļojumu palēnām top un ir patiešām interesanti, kāds būs tās turpinājums un ar ko šis ceļojums beigsies.

Vispār mans Lielais sapnis, pateicoties šodienas dāvinātājai, zināmā mērā ir pārdzimis jaunā veidolā.  Jūsu pasniegtā dāvana mana Lielā sapņa īstenošanaitā vienlaikus ir dāvana idejai par iedvesmojošas grāmatas tapšanu, kurā aprakstīts Lielā sapņa ceļojums un ne tikai tas vien. Tā būs izklaidējoša un iedvesmojoša vienlaikus.

Tiklīdz grāmata būs gatava (optimistiski plānoju, ka tas varētu notikt šīs vasaras beigās), šo grāmatu kā pateicību par jūsu rokasspiedienu manam sapnim nosūtīšu ikvienam no jums personiski. Šim nolūkam gan man būs nepieciešami jūsu visu e-pasti. Lūdzu, atsūtiet tos uz manu e-pastu: dacepavlovica@inbox.lv.

Ar ko beigsies stāsts grāmatā par Lielā sapņa ceļojumu? Šobrīd to galīgi nespēju prognozēt. Nespēju tāpēc, ka šo grāmatu nu jau kādu laiku veidojam mēs visi kopā 🙂 No sirds ceru, ka tā spēs izpildīt savu galveno pamatfunkciju – kļūt par iedvesmas avotu. Neatkarīgi no tā, vai Lielais sapņa ceļojums būs ar laimīgām vai vienkārši interesantām beigām 🙂

Mīļuma piepildītu vakaru vēlot,

Dace