Labvakar, visiem maniem lasītājiem!

Uzminiet, kas notika vakar! Nē, diemžēl tas nav tas, kas jums pirmais iešāvās prātā. 🙂 Ļoti būtu gribējies, bet mana Lielā sapņa īstenošana vēl nav noslēgusies 🙂 Miniet otrreiz! Labi, nespīdzināšu, galu galā ir pirmdienas vakars un šī jau tāpat nebija nekāda vieglā diena.

Tātad  – vakar to cilvēku skaits, kas apmeklēja šo dacepa.com vietni (vietni, kas joprojām cīnās par vietu zem saules), trīskāršojās!!! 308 skatījumi!  Pret ierastajiem ~100 apmeklējumiem/dienā! Sporta auto cienīgs ātrums 😀 Es tagad zinu, kā izskatās debesskrāpis statistikas griezumā 🙂 Tostarp, arī valstu griezumā ļoti plašs diapazons- UK, AAE, Krievija, Vācija, Nīderlande, Zviedrija, ASV, Dānija, Krievija, Norvēģija, protams arī Latvija. Vakar ar rakstu ‘lūdzu, izlasiet..’  padalījās 22 mani lasītāji! Rekords vienam ierakstam. Divdesmit divi un nevis divi vai trīs! Arī citi ieraksti dalījās. Sirsnīgs paldies par atbalstu!

Zinu, ka cilvēki tagad vēro, kas notiks. Es laikam gribētu būt jūsu vietā. Jo otrpus ierakumiem (te, kur esmu es) ir diezgan saspringti un tas vēl maigi teikts.

Tā kā esmu apņēmusies pa darba dienu vakariem (arī sevis dēļ 🙂 ) garus ierakstus neveidot, tad centīšos cik nu iespējams īsāk un, tātad:

1) joprojām meklēju veidu, kā tikt mediju uzmanības lokā gan ar savu Lielo sapni, gan tam sekojošo ideju par 100 brīvām ģimenēm Latvijā.

2) šobrīd vēl joprojām daru, ko varu, lai īstenotu savu Lielo sapni! Pateicoties jums, man jau ir 92 rokasspiedieni! No sirds – paldies! Kontaktinformācijā norādīta visa papildus info. Ja par rokasspiedienu “Dāvana Tavam sapnim” banka pieprasa komisijas maksu, lūdzu, neskaitiet. Bankām peļnu nevairosim. Pat ne mana Lielā sapņa dēļ.

3) ideja par vēl 100 ģimeņu (kurām kredīti ņemti 2006/2007.gadā  – kredīta apmērs 2-3 reizes lielāks nekā nopirktais īpašums) glābšanu arī joprojām aktuāla. Ir vairākas nianses, kuras jāslīpē, bet – vienu zinu skaidri  – līdz ar brīdi, kad man izdosies īstenot savu Lielo sapni, laidaram vārti būs vaļā!  Un kopīgiem spēkiem mēs izcelsim vēl vismaz 100 savējos. Tas ir iespējams. Es zinu, ka vairums no jums tam netic, kamēr man nav sava pozitīvā piemēra. Bet tas viss ir vairāk nekā vienkārši. Patiesībā, tas IR vienkāršāk par vienkāršu.

4) ja jums lasot rodas idejas, kuras nevēlaties likt komentāros, lūdzu e-pasts: dacepavlovica@inbox.lv vai tel.29725196

P.s. Kā solīju, katru dienu sadaļā Mana grāmata “Uzdrīksties dzīvot”  nopublicēju pa kādam ierakstam. Grāmatiņas ierakstus nekur papildus nešēroju. Ceru uz to, ka tiem cilvēkiem, kuriem tas būs vajadzīgs, tie šos ierakstus arī atradīs. Vai arī otrādi 🙂 Ja kaut kas no tā visa noderēs, tiešām no sirds priecāšos.

Paldies par jūsu atbalstu un turpināšu jūs informēt par notikumu tālāko virzību,

Dace