Lielā sapņa Lielais ceļojums ir sācies

Gribu Jums šo to pastāstīt. Tātad, vakar mani beidzot sāka dalīt un ieteikt. Labi, pagaidām tie ir vien daži šēri. Bet ir! Paldies jums! Nekad nebūtu domājusi, ka dalīšana varētu būt tik patīkama! Blogs ir piedzīvojis 500-to apmeklējumu! Pateicoties jums.:)

Neslēpšu, ka pirmajās bloga radīšanas dienās šausmīgi (jā, tieši šausmīgi) gribēju iepatikties visiem saviem lasītājiem. Līdz ar nekaunīgi Lielu sapni vēl iepatikties. Ko lai saka. Tāda forša, pieticīga kombinācija. Kā lielākā daļa manu ideju un vēlmju. Šobrīd to iepatikšanās lietu esmu nolikusi maliņā. Daudz svarīgāk tomēr ir būt patiesai. Gan pret citiem, gan arī – pret sevi. Un ticēt savam sapnim. Tālākais vairs nav no manis atkarīgs.

Joprojām meklēju savējos. Tāpēc – joprojām lūgums visiem, kuri var/spēj/drīkst to darīt un kuriem interesē notikumu tālākā attīstība, lūdzu, turpiniet atbalstīt ar šērām un ieteikumiem. Īpaši to “37000 rakstu”.

Starp citu, rokasspiedienus esmu saņēmu no vēl diviem savējiem, tātad man jau ir 56 rokasspiedieni. Piecdesmit seši savējie!!!

Vakar saņēmu vairākus uzmundrinājumus gan vēstuļu, gan telefonzvana veidā. Saprotu, ka, pateicoties Lindas komentāram, esmu tikusi pie jauna segvārda, kas atgādina ultra slepenas operācijas nosaukumu. Klausules otrā galā atskanēja: “Crazy Plus?”  😀 Es pat pirmajā brīdī apjuku. Kreizī k..kas..? 😀 Paldies par labiem vārdiem, ieteikumiem, idejām un ..atbalstu. Pēc šīs sarunas tapa aktivizēts kārtējais breinstormings (nemaz nezināju, ka spēju nodrošināt vietu tik daudzkārtējām prātvētrām tik īsā laika posmā – tas varētu būt kaut kas līdzīgs dragreisam sajūtu ziņā) – par to, ko vēl es varu darīt, lai no savas puses palīdzētu Lielajam sapnim Lielajā ceļojumā. Ir idejas, kas jau mani aplido. Saprotu, ka tās visai drīz piedalīsies konkursā, kurā galvenie vērtēšanas kritēriji  –  ģeniāli vienkārša, ļoti vēlams, arī traka. Šobrīd pirmās vietas ieguvēju, kas triumfēs uz pjedestāla ‘1.vieta’ es vēl nezinu. Bet gan jau uzvarētāja drīz izlauzīsies brīvībā. Gan jau kāds no jums arī palīdzēs. Daudz visādu sakritību pēdējā laikā notiek. Ir man tādas mazmazītiņas aizdomas, ka Visums to trīsdesmitseptiņtūkstošnieku ir pamanījis.

Labi, un tagad pats svarīgākais. Pēc vakardienas un arī iepriekšējo dienu vēstulēm, sarunām esmu pārliecinājusies par to, ka .. esmu saprasta tieši tā, kā būtu gribējusi tikt saprasta! Neesmu atļauju prasījusi, vai drīkstu atreferēt ar autora parakstu, tāpēc citēšu anonīmi: “Klau, bet Tu jau te liec pamatus vērtīgam pasākumam!” Jā, varu to apliecināt vēlreiz – šī mana ideja nav nekāds kampaņveidīgais izdarāmunaizmirstām pasākums, bet ar tālejošu kustību. Ticu, ka šī nebūs vienīgā reize, kad cilvēki sadosies rokās, lai kādam palīdzētu. Vienkārši un tāpat. Un tāpēc – joprojām par sadošanos un sapņiem!

Jauku vakaru visiem maniem lasītājiem un atbalstītājiem.

Dace (crazy+) 🙂