Sirsnīgs labvakar maniem uzticamajiem lasītājiem!!!

Pamēģini te atslābt. To var darīt tikai tad, ja viss beidzies. Bet te jau īsti vēl viss tikai sākas!

Labi, namjok ponjala (tulkojumā – mājienu sapratu). Starp citu, no Krievijas katru dienu pa skatījumam arī šim blogam. Apskatos uz to lielo dzelteno daļu, kas kartē iezīmējas. Domāju. Amerikas labā jau izdarīju, ko varēju. Vai tiešām arī .. krieviski? 🙂

Daudz domāju par sapņiem. 🙂 Ne par tiem, kas naktī nāk, bet par nomoda sapņiem. Ē, nu atzīstaties, katram no jums jābūt pa kādam sapnim! Lielam sapnim! Nu nevar būt, ka es te tāda vienīgā! Kas kā suga izmirst. Piedodiet, atkal Ledus laikmets nāk prātā (kā jau minēju, mīļa man tā animācijas filma): “bērni, re kur aiziet pēdējais mamuts!” 😀

Eh, gribētos jau, ka katru dienu kāds uzsistu uz pleca un pateiktu: “Klau, lielā sapņotāja, nebēdā, Tevi redz un Tevi sadzird!” Tā gluži nenotiek. Labi, tā vispār nenotiek. Izdarīšu to pati, tāpēc: “Klau, lielā sapņotāja, nebēdā, Tevi redz un Tevi sadzird!”

Nav nekas nereāls šajā trakajā idejā. Bet kā lai bez atbilstošas izglītības dabū to promoušanu (tulkojumā – produkta virzību tirgū 😀 )? Nu, jā, zinu – private video varētu līdzēt 😀 Neesmu gatava 😀 Grāmata ies paralēli, bet ar to vien būs par maz. Arī skaidrs.

Tā kā mans Lielais sapnis ir lielāks, daudz, daudz lielāks nekā mana vēlme patikt, varbūt kaimiņu, radu lokā, draugu bariņā varat ieminēties par mani?

Piedāvāju orientējošo sarunas modeli.  Sarunu varētu uzsākt tā:

Jūsu jautājums sarunu biedram: “Tev nav viens lieks eiro?”

Tavs draugs, kaimiņš, radinieks varētu jautāt: “Kam Tev viens eiro? Par vienu eiro tak gandrīz neko nevar nopirkt!”

Tad jūs varētu turpināt apmēram tā: “Ai, ir tur viena sapņotāja. Dikti cīnās par savu Lielo sapni! Lūdz rokasspiedienu (t.i. vienu eiro) savam sapnim!”

Sagaidīsiet apmēram tādu pretjautājumu (ja paveiksies, bet veiksme ir vienīgais uz ko mēs visi šeit ceram!!!): “Ko viņa iesāks ar vienu eiro?” Un tad jūsu sarunas biedrs varētu atkārtot jau iepriekš izteikto apgalvojumu: “Par vienu eiro tak gandrīz neko nevar nopirkt!”.

Tagad sarūpējiet savu intriģējošāko sejas izteiksmi, kāda vien ir jūsu arsenālā un sakiet: “Viņa meklē 37000 .. (ieturiet pauzi un atkārtojiet vēlreiz, bet mazliet lēnāk, uzsvērtāk un savā zemākajā samtainajā balss tonī).. “jā, jā Tu nepārklausījies – 37000 cilvēkus, kas viņas Lielā sapņa dēl varētu rokās sadoties! 82 cilvēki jau viņas sapni atbalstījuši!” [patiesībā, cilvēku skaitliskā izteiksmē ir mazāk, bet šīs sīkās niansītes nav tik ļoti svarīgas!]

Ceru, ka jums līdzi ir portatīvais vienalgakas jeb kas, caur ko eleganti varat ieiet šajā dacepa.com vietnē. Jo nākamais jautājums: “Beidz! Viņa taču to nedomā nopietni! Parādi, kas viņa tāda ir!”

Tagad Jūsu uznāciens (ar to svarīgo sejas izteiksmi, kas visu zina ātrāk nekā tie pārējie) ir atvērt iepriekšminēto adresi. Un teikt: “Re, kur viņas blogs! Re, melns uz balta [dažviet gan melns uz gaiši zila!- aut.piez.] rakstīts: “Par sapņiem, kas piepildās! Re, kur tas raksts. Baigi garais. nelasi, es Tev īsumā izstāstīšu! Meitēns [es būtu pateicīga, ja jūs lietotu meitēns nevis kādu citu vārdu] iegrābās savulaik un tagad no visas sirds tic, ka līdzcilvēki palīdzēs piepildīt vinas Lielo sapni! Sapnis absolūti ekskluzīvs! Par brīvību! Vispār traka viņai tā ideja ir! Bet baigi interesanti, kas no tā visa sanāks!”

Draugs, kaimiņš, radinieks teiks: “Nu ko tad mans tas viens eiro tur līdzēs!”

Jūsu atbilde varētu skanēt līdzīgi kā vēlēšanu laikā : “Ja visi tā domās, tad nekas nesanāks! Katra balss (t.i.- rokasspiediens) svarīgs! Tieši tāda ir tā sapņa pamatdoma! “

Būs pauze. Ļaujiet tai vienkārši būt. Pēc mirklīša varētu būt jautājums ar ieinteresētības piesitienu: “Tu domā, ka viņa tiešām tā domā? Tas tak nav reāli!”

Potenciālās atbildes variants. Ja neatceraties, varbūt varat nolasīt no mana ieraksta: “Viss ir iespējams! Kamēr nepamēģināsi, neuzzināsi!” Turpiniet tā: “Nu, beidz, nevar būt, ka Tevī nav nekāda azarta!”

Ja nu tas nelīdz, tad sakiet šo sakrālo frāzi: “trakajiem pieder pasaule!”

Un tad varbūt varat dialogu atkārtot arī kolēģu vidū pie rīta kafijas. Nezinu, ja jūtat, ka tas varētu līdzēt, tad piesakiet, lai nevienam nekādā gadījumā nestāsta! Man tas šad un tad dzīvē ir palīdzējis informatīvo lauku paplašināt.

Svarīgi! Ja dialoga laikā pamanāt kādas acīmredzamas izmaiņas sarunu biedra sejā, tad pasakiet: “Labi, joks, joks!” un mainiet sarunas tematu. Par laika apstākļiem. Tuvojošos pavasari. Vai tamlīdzīgi 🙂

Gari sanāca atkal. Mīļš paldies, ka izlasījāt. Daru, ko varu sava Lielā sapņa labā.

Jautru piektdienas vakaru vēlot,

Dace

P.s. Labrīt! Šodien sestdiena! Papildinot šo vakardienas ierakstu, izmantosim šo dienu tā, lai tā neietu zudumā! 🙂