Sveiciens visiem maniem lasītājiem!

Pieļauju, ka daži no jums noteikti pamanījuši nelielas izmaiņas šajā blogā. Pie kontaktinformācijas parādījies tur iepriekš nemanīts I have a dream and Contact details, pie sapņa atskaites savu vietu zem saules mēģina izcīnīt Report on my dream, tad vēl nez no kurienes uznirusi sadaļa About me  (tas nu jau kārtējo reizi bija kaut kas ļoti intuitīvs ejamtur, spiežuto, tagadtur, pēctamšito un galarezultāts tagad lepni vizuļo jūsu ekrānos 🙂 ).

Droši vien jau sapratāt, uz ko tas viss velk 🙂 Tas velk uz to, ka meklēsim .. Pedro 😀 Kas ir Pedro? Tie, kas aktīvi seko līdzi maniem ierakstiem, tie jau zina. Tie, kas šajā blogā man par laimi vai šausmām (ļoti ceru uz pirmo) ieskatījušies pavisam nesen, atbildi atradīsiet rakstā „Astoņas dienas un 800 apmeklējumi”. 🙂

Tātad, mēs paplašināsim horizontu. Latvijā ir 37000 sirsnīgu cilvēku, bet es nezinu, vai Latvijā izdosies izpildīt visus lūgumus vienlaicīgi – sirsnība plus sapratne plus rokasspiediens plus vēl ekskluzīvs termiņš sapņa īstenošanai. Šai idejai par horizonta paplašināšanu vairāki iniciatori. Tostarp, arī viens no savējiem. Paldies Lindai par zvanu! Ceru, ka pēc šīs idejas pateikšanas skaļi, Tu atkal vari labi gulēt:) Jo man miera no tā brīža vairs nav. Un tad vēl tas liktenīgais Pedro un angliskais uzraksts ar dzelteniem burtiem uz zilā ekrāna You can do it.. 🙂

Mana emuāra vietnes (gribēju latviski pareizāk, bet izklausās pēc kaut kā absolūti kosmiska. Vārds blogs atkal izklausās pēc lamuvārda. ej nu tagad saproti, kā būtu labāk – būt kosmiskai vai lietot vārdu, kas izklausās necenzēts) statistikā ik pa laikam parādās pa kādam viesim no Polijas, Somijas, Šveices, Norvēģijas, ASV, Argentīnas, Īrijas, Beļģijas. Pieļauju, ka daļa latviešu. Bet ja nu ne visi? Lai pasaule varētu sadoties rokās, ir jārunā pasaules valodā. Tam tad arī pa godu tapis tas angliskais teksts.(Lietišķie un visādi citi brīnumteksti tulkoti uz urrā, bet literāri – šis ir pirmais. Piedodiet par kļūdām, ja nu kāds no jums to lasīs.)

Nē, apsolu, galējībās nekritīšu – visās valodās necentīšos iztulkot 😀 Arī ieraksti paliks latvju mēlē. Es tomēr dzīvoju Latvijā. Un jūs esat tie, kuriem veltu visus šos ierakstus. Jūs esat savējie.

Starp citu, kā jūs domājat, no kuras valsts skatījumi šim blogam ir katru dienu? Pirmajā vietā, protams, Latvija. Otrajā vietā ir .. Jā, tā ir Lielbritānija. Katru dienu no UK pa vairākiem apmeklējumiem, daždien to bijuši pat 25. Domāju, ka tie ir mūsējie.

Mīļš paldies par rokasspiedieniem, kurus saņēmu vakar. 🙂  No sirds – paldies! Tas joprojām ir prātam neaptverami. Es arī vairs necenšos aptvert. Paldies, ka esat tādi, kādi esat.

Lai jums jauks šis vakars,

Dace

P.s. Ja kādam no jums rodas kāda ideja, kā to angļu valodā tulkoto raksta versiju I HAVE A DREAM apritē palaist, droši to dariet. Būšu pateicīga.