Savā iepriekšējā rakstā lūdzu jūs šērot, cik vien tas jūsu spēkos, manu trīsdesmitseptiņtūkstošnieku. Paldies visiem, kas to dara! Paldies arī par cilvēcīgajiem un sirsnīgajiem komentāriem:)

Izteicu taču iepriekšējā rakstā vēlmi, ka vajadzētu atrast vēl kādu veidu, kā paātrināt Lielā sapņa Lielo ceļojumu. Ka man ļoti nepieciešams tikt pamanītai. Varu oficiāli paziņot, mana vēlme ir piepildījusies. Bez īpašas piepūles. Kas to būtu domājis, ka mana drauga uzaicinājums feisbukā ar orientējošu uzrunu “Tu esi pamanīta tādā un tāda profilā” nebūt nenozīmē to, ko iedomājos pirmajā brīdī un tam nav nekāda saistība ar manu Lielo sapni. A man ta šobrīd sajūta, ka pilnīgi viss saistīts ar Lielo sapni.

Samērā loģisku iemeslu dēļ jau pēc nepilnas minūtes saņēmu telefonzvanu: “Klau, Tu labi izskaties”..āāaaa, smieklīgi, ļoooti, ļooooooooooti smieklīgi… Labi, vispār jau ir gan smieklīgi, ja tā padomā, jo vairāku apstākļu sakritība ir tieši laikā. Pieņemu, ka vairums no jums, ņemot vērā uzkrāto pieredzi, no manis sagaida jebko. A par ko ne feisbukā vienu private video (domāts auditorijai 18+). Nē, arī man  ir robežas, kuras nepārkāpju. Vispār, te ir tā mana lielā izdevība arī izmantot pagājušā gada vienu no spārnotajiem teicieniem Nē, tā es neesmu!!!

Īsāk sakot, uzklikšķinot uz iepriekšminētā drauga mesidža “Tu esi pamanīta..”, visiem saviem feisbukdraugiem no manis sveiciens jeb ziņojums ar 18+ saturu vīrusa veidā. Vairākkārtējs. Daži ziņoja, ka dabūjuši pat desmit. Nezinu, cik jau paspējuši atvērt. Piedodiet par sagādātājām neērtībām. Lūdzu NEVERIET to PRIVATE VIDEO vaļā. Tā kā es baidos tam vēlreiz pieskarties (patiesību sakot, arī uz to paskatīties baidos, jo man liekas, ka tas vairojas arī tad, ja uz to vienkārši paskatās!) un manā profilā to ir vismaz 4 gab, labāk izliecieties, ka to neredzat. Pēc pieredzes varu pateikt – šitik ātru savairošanos redzu pirmoreiz.  Kaut es to savu “37000 rakstu” mācētu tā ietagot.

Ko es ar šo visu gribēju pateikt? Vēlmes piepildās. Vēlies tikt pamanīta? Lai top!

Lai pozitīva šī diena ikvienam no jums 😉

Dace (bez crazy, jo vēl neesmu atguvusies no pārdzīvotā) 😀