Mīļš sveiciens Tev, manu lasītāj!

Kā jau pamanīji, pēdējās nedēļas laikā sapņotavai www.dacepa.com nav klājies viegli… Vietni uzlauza, izpostīja un atstāja arī sekas. Pārdzīvoju. Bet dzīve ir dzīve. Gadās visādi.

Pašu mājas lapas adresi “dacepa.com” privatizēja kaut kāds reklāmu ģenerators. Ko tik mana sapņotava šonedēļ netirgoja. Zirgus, valūtas, virtuves un citu sadzīves tehniku… katru reizi, kā atvēru – nenobrīnīties. Kas tik man nepiederēja… Un mana bilde pilnai laimei vēl arī klāt. Galvenā tirdzniecības aģente.

Postījuma sekas – pazuduši daži raksti, bildes, lasītāju komentāri, bet kopumā izskatās, ka varēšu Tevi turpināt iedvesmot sapņus un turpināt īstenot savējos 😉

Vēlreiz atvainojos par neērtībām. Nevaru solīt, ka kas līdzīgs neatkārtosies. Tomēr esmu šim jautājumam pieslēgusi arī drošībniekus. Lai papēta sīkāk un varbūt ieteiks, ko var darīt, lai pasargāt sapņotavu no līdzīga veida starpgadījumiem.

Lai tev mierpilna šī trešdiena un uz drīzu tikšanos nākamajos ierakstos!

Dace

P.s. Var gadīties, ka atsevišķi raksti sapņotavā nav izlasāmi. Saites arī visas pagaidām nestrādā. Ceru uz sapratni 😉 Un būšu priecīga, ja informēsi mani (ja redzi, ka kaut kas nedarbojas): dacepavlovica@inbox.lv