Labrīt, manu mīļo lasītāj!

Kā Tev gāja pirmdienā? Vai izdevās pieskarties piedošanas tēmai? Pati zinu, cik grūti reizēm piedot un ka tas nebūt nav vienas dienas jautājums. Reizēm prasa pusgadu. Reizēm .. vēl ilgāk.

Ja neizdevās, dari to šodien. Atļauj sev piedzīvot tagadni. Kamēr aizvainojums, rūgtums, sāpes un viss no pāridarījuma izrietošais, grūti dzīvot šodienā. Jo domās ik pa laikam atgriežamies pie tā, kas mūs tik ļoti sāpinājis. Atkal un atkal izdzīvojam pagātnes brīžus.

Piedod un kļūsti brīvs! Visvairāk tas vajadzīgs tieši mums pašiem. Dari to sevis dēļ. Piedošana atbrīvos tevi un to cilvēku, kas pāri nodarījis. Atgriezīsies viegluma sajūta.  Atgriezīsies dzīvesprieks.

Un palūdz piedošanu, ja redzi, ka esi pāršāvis pār strīpu. Otram cilvēkam vienmēr paliek izvēle: var piedot un var nepiedot. Svarīgākais ir tas, ka tu palūdzi.  Un lai piedod arī sev.

Ehh, laikam tomēr vēlos pāris vārdos izstāstīt, kāpēc pēdējā laikā tik ļoti akcentēju uzmanību šai dienai un šim mirklim. Un kāpēc teju katru dienu noaktualizēju kādu konkrētu tēmu. Un kas tās par atziņām, kuras uzvirmo teju katru dienu? 🙂 Reizēm pat vairākas dienā 🙂 Kas tik ļoti akcentē šī mirkļa nozīmi. Un aicina neko neatstāt vēlākam laikam.

Gadījās man pavisam nesen piedzīvot ko tādu, kad kārtējo reizi līdz sirds dziļumiem apjautu sekundes vērtību. Mans sargenģelis savos visaugstākajos uzdevuma augstumos! Iespējams, ka tur bija vesela komanda. Pēc starpgadījuma spēju izdvest vien šo: paldies Tev. paldies Tev. paldies Tev. paldies Tev. paldies Tev. paldies Tev. Bērns uz aizmugurējā sēdekļa sēdēja pavisam kluss vēl kādu pusstundu.

Dzīvojiet šim mirklim. Dziļa jēga šajos vārdos. Daudz dziļāka nekā reizēm domājam.

Katra no tēmām, ko attiecīgajā dienā noaktualizēju – ir tikai ievirze. Uzmanības pievēršanai 🙂  Tas arī viss. Protams, ka katra paša izvēle, ko ar to iesākt tālāk. Iesaistīties vai neiesaistīties. Pievienoties vai palikt ārpus 🙂 Galu galā, arī pati galvenā – lasīt vai nelasīt 😉

Un tomēr. Ja vari izdarīt kādu labu darbu šodien, izdari ŠODIEN. Lai kas tas arī nebūtu. bet, jo īpaši – attiecībās ar taviem mīļajiem. Izvēlies būt kopā. piedzīvo kopā būšanas mirkļus! Satiec savus draugus! Esi klātesošs 😉

Tikai pavisam nelielai ieskicei par iespējamām izvēlēm šai diena (un katrai turpmākajai dzīves dienai arī ;):

nebeidzamie mājas darbi, laika trūkums  saruna ar bērnu, kopīgas aktivitātes

daudz darba, nav laika ģimenei laiks ģimenei

izdomāt ar prātu sajust ar sirdi un rīkoties iedvesmas vadītam

internets, TV došanās pie dabas

piezvanīt satikties klātienē

uzrakstīt e-pastu  piezvanīt un satikties

vēlāk šodien

kaut kad, kad būs vairāk naudas, laika utt. tagad īstenošu dzīvē savus sapņus

vēlāk tagad piedošu un palūgšu piedošanu

kādi gan cilvēki palikuši! Tāda nežēlība! Es pats varu padarīt šo pasauli gaišāku

Turpinām piedot viens otram. 

Lūdzu, piedod arī man, ja kaut kādā veidā ar saviem darbiem vai vārdiem netīšām esmu tevi aizskārusi. Cīnos par saviem sapņiem. Neatlaidīgi. Lielais sapnis joprojām visa centrā. Netīšām varu kādu aizskart. Lūdzu, piedod, ja tā. Tomēr ļoti, ļoti ceru, ka tā nav. Patiesībā vēlos vairot prieku un sniegt iedvesmu! Un atkal prātā sirdī rosās dažas idejas, kuras iespējams pavisam drīz ieraudzīs dienas gaismu!

Un turpinām izdarīt izvēli katrai savas dienas dzīvei. Izvēli, kas ļauj piedalīties savas dzīves radīšanā. Dzīvot šim mirklim!

Mīļuma piepildītu dienu vēlot,

Dace