Mīļš sveiciens Tev, manu lasītāj!

Redzu (jūtu), ka ir jauni lasītāji sapņotavā ciemos ienākuši. Tas bezgala priecē. Vēl vairāk priecē vārdi: “Es Tevi atradu ar kalendāra starpniecību!” Sapņu vietnes mazulis – Atziņu kalendārs – īsts malacis, ļauj atrast savējos. Čakli strādā. 

Par sevi varu teikt – darbojos tikpat čakli. Gadās vakari, kad vārda burtiskā nozīmē krītu no kājām nost. Tomēr, lai teiktu, ka neatrodu laiku svarīgajam – tā nav. Laiku var atrast. Kaut vai piecas minūtes. Var! (kaut vai šim ierakstam!)

Un pavisam drīz noteikti būs garāki atelpas brīži. Sākums ir grūtākais. Ja iesāc ko jaunu darīt –  sākumā vienmēr mācies. Krāj pieredzi.  Tas prasa laiku un atdevi. Ar katru dienu par veselu dienu gudrāka. Jau tagad zinu, ko otrreiz darītu savādāk. 😉

Varbūt arī Tu šobrīd atrodies pārmaiņu priekšā? Kad pa vecam vairs negribi/nevari, pa jaunam – nezini kā? Tad ielūkojies ŠEIT. Kaut raksts tapis pirms pāris gadiem – savu aktualitāti nav zaudējis. Varbūt atradīsi sev ko noderīgu. Kas noderēs tieši šajā mirklī. Un … dos nepieciešamo spēku, lai Tu rīkotos!

Pagaidām viss. Uz drīzu satikšanos atkal!

Iekšējas brīvības un dzīvesprieka piepildītu šo dienu vēlot,

Dace

P.s. Ar pirmo reizi var neizdoties, kā cerēts. Tas nekas! Lai tas Tevi neaptur! Tu nevari zināt vai paredzēt visu. Un tas ir … labi. Galvenais to pirmo soli paspert ;). Un uzradīsies gan cilvēki, kas Tevi no visas sirds atbalsta, gan durvis, kas atvērsies – pat ja vēl nebūsi paspējis pieklauvēt! Pēc pieredzes varu sacīt – tā tiešām notiek. 🙂